• Informacje na temat:

  bożena szwarc-polska pielęgniarka

Artykuły na temat: bożena szwarc-polska pielęgniarka
 • Nowa gwiazda telewizji?

  Dla 26-letniej Bożeny Szwarc rozpoczęło się właśnie pięć minut w show-biznesie. Modelka, która cztery lata temu wystąpiła w reklamie u boku "Polskiego Hydraulika", prowadzi już dwa programy w telewizyjnej Dwójce.

 • Piękna Polska z piękną Polką

  Przed czterema laty w stroju pielęgniarki Bożena Szwarc pojawiła się na plakatach reklamujących Polskę za granicą. "Do dziś mam do tej akcji olbrzymi sentyment" - wyznaje. Teraz prowadzi dwa programy "Piękniejsza Polska" i "Studio Kemping".

 • "Piękniejsza Polska" w TVP2

  Od 26 lipca na antenie TVP2 w każdą niedzielę o godz. 13.35 emitowany jest program "Piękniejsza Polska".W każdym odcinku prowadząca Bożena Szwarc będzie zabierała widzów w podróż po naszym kraju.

Wideo na temat: bożena szwarc-polska pielęgniarka
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Bilet na Księżyc

  Rok 1969. Adam (Filip Pławiak) zostaje powołany do Ludowego Wojska Polskiego i dostaje przydział do służby w Marynarce Wojennej w formacji łodzi podwodnych. Z Antonim (Mateusz Kościukiewicz), starszym bratem, wyruszają do jednostki w Świnoujściu. Podczas kilkudniowej podróży przez Polskę odwiedzają starych znajomych i zawierają nowe znajomości. Antoni chce przygotować Adama do życia w jednostce. Spotkanie z piękną kobietą (Anna Przybylska) wywoła mnóstwo komplikacji w życiu młodego...