• Informacje na temat:

  bożenka lubicz

Artykuły na temat: bożenka lubicz
 • "Klan": Bożenka w ciąży!

  Jaka szkoda, że śp. Ryszard Lubicz (Piotr Cyrwus) nie doczekał tej radosnej chwili: oto jego córka Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) odkryje, że spodziewa się dziecka! Pierwszą osobą, którą o tym poinformuje, będzie jej mąż Miłosz (Konrad Darocha).

 • "Klan": W miłosnym potrzasku

  Po śmierci małżonków zarówno Grażynka, jak i Paweł Lubicz szukają szczęścia u boku nowych partnerów. Wygląda jednak na to, że ta sielanka w "Klanie" nie potrwa zbyt długo...

 • "Klan": Bożenka jest w drugiej ciąży!

  Wkrótce Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) przekaże mężowi cudowną wiadomość... - Chyba jestem w ciąży - powie Miłoszowi (Konrad Darocha), ale poprosi, żeby na razie - dopóki lekarz nie potwierdzi, iż spodziewa się dziecka - nikomu o tym nie mówili.

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • "Klan": Bożenka zmieniła nazwisko! Już nie nazywa się Lubicz!

  W Wielkanoc Bożenka Lubicz (Agnieszka Kaczorowska) została żoną Miłosza Kazunia (Konrad Darocha). Sprawdź, czy i co zmieniło się w jej życiu po ślubie!

 • Chciała się zabić, bo ja zdradził?

  Postanowiła trzymać dziewictwo do ślubu. Miłosz nie był tym zachwycony... W najbliższym odcinku Bożenka nakryje go w intymnej sytuacji z Martą. Jak zareaguje na zdradę?

 • "Klan“: Bożenka straci wianek

  W ramach godzenia się z Bożenką (Agnieszka Kaczorowska) Miłosz (Konrad Darocha) zostanie u niej na noc. Efekt? Lubiczówna nie wytrwa w czystości do ślubu. Poznaj szczegóły!

 • Rzuci taniec dla aktorstwa?

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", do niedawna niemal w każdym wywiadzie mówiła, że jej największą pasją jest taniec. Młodzieżowa Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich (tytuł ten Agnieszka zdobyła w 2010 roku) poważnie myśli jednak o tym, by zrezygnować z kariery tancerki. Dlaczego?

 • Bożenka z "Klanu" oblała egzaminy!

  Agnieszka Kaczorowska, serialowym widzom bliżej znana jako Bożenka Lubicz z telenoweli "Klan, nie dostała się do upragnionej szkoły teatralnej. Egzaminy zakończyła na drugim etapie. Poznaj szczegóły!

 • Co jesienią czeka Lubiczów?

  Powrót Beaty, groźna choroba Krystyny, zaręczyny Bożenki i Miłosza, zerwanie Grażynki i Arkadiusza oraz zawirowania w życiu uczuciowym Oli - oto pięć najważniejszych wydarzeń, których świadkami tej jesieni będą fani "Klanu".

Zdjęcia na temat: bożenka lubicz
Wideo na temat: bożenka lubicz
 • Wyjeżdża z polski, by uczyć się aktorstwa!

  Agnieszka Kaczorowska będzie się uczyć aktorstwa w Nowym Jorku. Tancerka z tym zawodem wiąże swoją przyszłość. Rok temu nie udało jej się zdać egzaminu do szkoły teatralnej, ale jak zapewnia, w tej kwestii nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Jej miłość do aktorstwa zaczęła się na planie serialu „Klan”, w którym już od 15 lat wciela się w postać Bożenki Lubicz.

 • Agnieszka Kaczorowska o odejściu Kotulanki z "Klanu": Dowiedziałam się o tym z...

  na zapalenie opon mózgowych. Producenci serialu postanowili rozstać się z odtwórczynią roli Krystyny Lubicz ze względu na problemy aktorki z nadużywaniem alkoholu. Pomimo szansy, jaką dostała od(...) przerwę wakacyjną. Zaczynamy z powrotem nagrywać w połowie lipca. Dowiedziałam się o tym z mediów i dopiero potwierdziłam informacje w biurze – mówi Agnieszka Kaczorowska, serialowa Bożenka

Dyskusje na temat: bożenka lubicz