• Informacje na temat:

  bożenka z klanu jak sie nazywa

Artykuły na temat: bożenka z klanu jak sie nazywa
 • "Klan": Bożenka zmieniła nazwisko! Już nie nazywa się Lubicz!

  W Wielkanoc Bożenka Lubicz (Agnieszka Kaczorowska) została żoną Miłosza Kazunia (Konrad Darocha). Sprawdź, czy i co zmieniło się w jej życiu po ślubie!

 • Klan

  ...kobieta, która chce zapisać tutaj synka. Przysłał ją brat, który bardzo chwali tę placówkę. Brat nazywa się Brajan Cebula. Małgosia wraca z kina ze łzami w oczach. Po seansie Krzysiek koniecznie(...). Ma nadzieję przekonać syna, żeby zgodził się na wyjazd detektywa, bo taka osoba może być bardzo pomocna w tak niebezpiecznym miejscu jak Kongo. Anulka jest w bardzo kiepskiej formie psychicznej. Nie...

 • "Klan": Lubiczowie wracają z wakacji! Wiemy, jak minęło im lato...

  Już dziś o godzinie 18.05 TVP1 wyemituje 2962. odcinek "Klanu" inaugurujący 20. sezon jednego z najchętniej oglądanych polskich seriali wszech czasów. Wiemy, co działo się u Lubiczów w czasie wakacji!

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska zostanie mistrzynią świata?

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", wiąże ogromne nadzieje ze swoim powrotem do tańca sportowego. - Chcę występować na polskich i zagranicznych parkietach i wierzę, że godnie będę reprezentować nasz kraj - napisała na swoim blogu.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska wierzy w idealną miłość

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z „Klanu”, marzy, by spotkać mężczyznę, z którym mogłaby stworzyć szczęśliwy i harmonijny związek oparty na partnerstwie, lojalności i... wolności. Na razie jednak nie ma czasu na miłość!

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska zakochała się od pierwszego wejrzenia

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", jest od miesiąca opiekunką młodziutkiej suczki rasy Akita. - Zakochałyśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia i obie czujemy, iż to przeznaczenie, że się spotkałyśmy - napisała na swoim blogu.

 • Tak się bawili Lubiczowie!

  Producent Paweł Karpiński zaprosił gwiazdy i ekipę "Klanu" na coroczny karnawałowy bankiet. Sprawdź, kto przyszedł i co się tam działo!

 • Serialowy przewodnik

  Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat! Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   "M jak miłość" odc. 1044 Mateuszowi i Antkowi wpada w oko ta sama dziewczyna. Ojciec Anetki dzwoni do...

 • Serialowy przewodnik

  ..."M jak miłość" odc. 1014 Irek nadal mieszka na Deszczowej. Nie potrafi wybaczyć Mirce, że straciła głowę dla Lubińskiego, dlatego postanawia wyjechać do pracy do Niemiec. Przed podróżą postanawia podjechać do Kwiatkowskiej, by zabrać swoje rzeczy. W mieszkaniu zastaje ją w opłakanym stanie... Stanisław pojawia się w Grabinie. Wyznaje Lucjanowi i Kisielowi, że bez pamięci zakochał się...

 • Serialowy przewodnik

  ...zdenerwowana Bożenka wyrzuca mężowi, że zamiast zawieźć Alę na badania lekarskie, balował z Borysem i jego ojcem. odc. 3189 SMS-y od Dominiki, które dostaje Jasiek, niepokoją Ramonę. Dziewczyna opowiada(...) całonocnej lekturze książki napisanej przez Jakuba, Anna dochodzi do wniosku, że ma ogromną ochotę jeszcze raz spotkać się z pisarzem. W końcu udaje jej się umówić z Nasielskim na spotkanie. W trakcie...