• Informacje na temat:

  bożyszcze kobiet

Artykuły na temat: bożyszcze kobiet
 • "Tulipan": Bożyszcze kobiet

  ...łobuza, oszusta i naciągacza, którego mimo wszystko większość widzów darzy sympatią? Marta Klubowicz, odtwórczyni roli Anny Zawadzkiej, jedynej kobiety, z którą Tulipana połączyło coś więcej(...). Ale, jak podkreśla Jan Monczka, on nigdy nie doświadczył agresji skierowanej przeciw kreowanemu przez niego bohaterowi. Większość kobiet traktowała go z sympatią, nierzadko także pojawiały się...

 • "Serena": Kobieta inna niż wszystkie

  Laureatka Oscara Jennifer Lawrence i bożyszcze kobiet Bradley Cooper zagrali główne role w "Serenie" - zrealizowanej z wielkim rozmachem epickiej sadze Susanne Bier.

 • Orlando Bloom: Był bożyszczem kobiet, a dzisiaj?

  Orlando Bloom (41 l.) wybrał się z przyjacielem na plażę w Malibu. Panowie spacerowali razem, dyskutowali, pokazując paparazzim nagie torsy. Aktor jakiś czas temu rozstał się z Katy Perry. Powodem było "zbyt małe zaangażowanie w związek". Na początku tego roku para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę. W agencjach próżno jednak szukać ich nowych zdjęć. Zamiast z ukochaną aktor na spacery woli chodzić z przyjacielem.

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • Bożyszcze nastolatek nie może znaleźć dziewczyny

  Brytyjski aktor Robert Pattinson , który zasłynął dzięki roli wampira Edwarda Cullena w filmie "Zmierzch", twierdzi, że kobiet nie interesuje to, jakim jest człowiekiem.

 • Romantyczna kolacja z Rafałem Maślakiem

  Na własnej skórze przekonał się, że marzenia się spełniają. Z nikomu nieznanego chłopaka ze wsi Gorzyca, Rafał Maślak w krótkim czasie stał się bożyszczem pań i wzorem do naśladowania dla panów.

 • Enrique Iglesias bierze ślub za tydzień!

  Nieco przebrzmiały idol i bożyszcze nastolatek postanowił wreszcie się ustatkować...

 • Brad Pitt miał wypadek?

  Brad Pitt miał wypadek? Fani aktora z pewnością zadawali sobie to pytanie po tym, jak ich ulubieniec pokazał się publicznie z raną na policzku.

 • "Współczesna rodzina": Czy Sofia okaże się tą jedyną?

  Gdy jedna z najseksowniejszych aktorek świata zaczyna spotykać się z bożyszczem kobiet, trudno przejść koło tego obojętnie.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wygrał tym razem?

  W trzecim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który widzowie Polsatu obejrzeli 21 marca, uczestnicy zaskoczyli swymi wykonaniami widzów i publiczność w studiu. Rywalizacja była zacięta do samego końca. Dzięki głosom uczestników show wygrała jednak Kasia Ankudowicz, która wcieliła się w Roya Orbisona. Aktorka "rzutem na taśmę" pokonała Annę Czartoryską-Niemczycką.

Zdjęcia na temat: bożyszcze kobiet
Wideo na temat: bożyszcze kobiet
 • Brad Pitt miał wypadek! Co się stało?

  Brad Pitt miał wypadek? Fani aktora z pewnością zadawali sobie to pytanie po tym, jak ich ulubieniec pokazał się publicznie z raną na policzku. Gwiazdor wyjaśnił natychmiast, że obrażenia na twarzy to wynik poślizgnięcia się w klapkach. Do zdarzenia miało dojść w domu aktora, kiedy po ciemku schodził po schodach. Najwyraźniej bożyszcze kobiet nie przejęło się uszczerbkiem wizerunku na tyle, aby

Dyskusje na temat: bożyszcze kobiet