• Informacje na temat:

  bracia kaczyńscy

Artykuły na temat: bracia kaczyńscy
 • Tomasz Raczek przypomina wstydliwy sekret Jarosława Kaczyńskiego

  Kornhauser-Duda, zanim została pierwszą damą, uczyła w nim języka niemieckiego. Do czasów szkolnych postanowił wrócić także Tomasz Raczek, który - jak bracia Kaczyńscy - chodził do XLI Liceum(...) prezydent a pani prezydentowa w nim uczyła. Sam chciałbym zrobić to samo, bo z kolei do mojego liceum na warszawskim Żoliborzu chodzili bracia Kaczyńscy. Kłopot w tym, że go nie ukończyli, bo jeden z nich...

 • 52 lata temu bracia Kaczyńscy ukradli księżyc

  "W rolach Jacka i Placka występują dwaj 12-letni bracia: Lech i Jarosław Kaczyńscy. Obaj znają powieści Makuszyńskiego od dawna. Praca w filmie nie męczy ich, chętnie spędzają długie godziny na planie, wszystko ich tutaj interesuje" - pisała w reportażu z planu filmu "O dwóch takich co ukradli księżyc" wysłanniczka magazynu "Film". 12 listopada 1962 roku odbyła się premiera tego obrazu.

 • "Newsweek" ujawnia, jak wygląda codzienne życie Kaczyńskiego!

  Dziennikarze tygodnika próbowali poznać codzienne rytuały prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Czy prawdziwe życie Jarosława Kaczyńskiego (67 l.) znacząco odbiega od tego, jak satyrycy ukazali je Polakom w hitowym "Uchu prezesa"?

 • Mroczkowie jak Kaczyńscy?

  Bracia Kaczyńscy mogliby poczuć się zakłopotani, gdyby przeszukali pudełko z archiwalnymi zdjęciami należące do Rafała i Marcina Mroczków.

 • Marta Kaczyńska przedstawiła Piotra Marcinowi Dubienieckiemu. Oto kulisy

  ​Marta Kaczyńska (37 l.) dla dobra dzieci jest w stanie zrobić wszystko. Najpierw wybaczyła ich ojcu, a teraz i jego nowej żonie. Marcin Dubieniecki (37 l.) miał też okazję poznać jej partnera.

 • Kaczyńscy bohaterami kreskówki

  Bohaterami nowej animowanej serii, którą produkuje telewizja Polsat, będą Bracia K. - bliźniacy. Czyżby stacja przygotowywała satyrę z polskimi politykami w rolach głównych?

 • Zaskakujący testament Jarosława Kaczyńskiego!

  Był okres, gdy się ze sobą nie zgadzali. Dziś mówią jednym głosem. Czy Marta Kaczyńska (35 l.) odziedziczy cały majątek prezesa PiS. Jeden z tygodników dotarł do zaskakujących informacji...

 • Aktorskie tantiemy dla Kaczyńskich

  Bracia Jarosław i Lech Kaczyńscy nie odebrali tantiem przysługujących im za wyświetlanie filmu "O dwóch takich, co ukradli księżyc". Od 1994 roku - kiedy weszła w życie nowa ustawa o prawie autorskim - telewizja wyemitowała tytuł pięć razy. Pieniądze czekają na prezydenta i prezesa PiS w kasie Związku Artystów Scen Polskich.

 • Znany dziennikarz wyjawia prawdę o Kaczyńskich! Już wiadomo, co łączy Martę i Jarosława!

  Do tej pory o tym, jak wyglądają relacje pomiędzy Martą Kaczyńską a Jarosławem Kaczyńskim, mogliśmy się tylko domyślać...

 • Bracia Tkacz - nowe gwiazdy kina?

  W filmie "Biegnij, chłopcze, biegnij" główną rolę wspólnie zagrali bracia Andrzej i (znany z "Chce się żyć") Kamil Tkacz. Tym samym dołączyli do niezwykłego grona najsłynniejszych bliźniaków kina.

Wideo na temat: bracia kaczyńscy
 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...

 • Mój brat jest jedynakiem

  Dwaj bracia dorastają w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, w małym miasteczku, na południe od Rzymu. Przystojny i nieco próżny Manrico podejmuje pracę w fabryce, zostaje przewodniczącym związków zawodowych i marzy o rewolucji. Jego młodszy brat Accio ma poglądy są skrajnie prawicowe. W życiu obu braci pojawia się Francesca, studentka pochodząca z arystokratycznej rodziny. Połączeni miłością i przyjaźnią, Manrico, Accio i Francesca, próbują stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą ze sobą: rodzina,...

 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.

Dyskusje na temat: bracia kaczyńscy