• Informacje na temat:

  bracia kennedy

Artykuły na temat: bracia kennedy
 • Zmarła 22-letnia Saoirse Kennedy Hill. W mediach już pojawiają się teorie na temat przyczyn śmierci

  Niektórzy twierdzą, że nad rodziną Kennedych wisi jakaś klątwa. Zwolennicy tej teorii w niedawnych tragicznych wydarzeniach mogą upatrywać potwierdzenia swoich przypuszczeń. Po śmierci 22-letniej członkini rodziny ciągle pojawiają się teorie na temat przyczyn jej śmierci.

 • Zbigniew Buczkowski jako bodyguard Jacqueline Kennedy

  Aktor Zbigniew Buczkowski grał wiele ról. Jedną zapamiętał na zawsze: przez kilka godzin był bodyguardem Jacqueline Kennedy. - "Madame, please" - powiedziałem wprowadzając ją do tramwaju - wspomina aktor.

 • Kontrowersyjny serial o potężnej rodzinie

  Kontrowersyjna opowieść o lojalności wobec rodziny i poddaniu się woli dominującego ojca. Zobaczcie, jak bracia Kennedy dochodzili do władzy, ulegali namiętnościom i co poświęcili dla wyższej idei.

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

 • Gwiazdy po latach: "Skrzydła"

  Dwaj bracia Hackettowie, Brian i Joe oraz ich szkolna przyjaciółka, Helen i ich oddani pracownicy wspólnie prowadzą niewielkie linie lotnicze na wyspie Nantucket, gdzieś u wybrzeży Nowej Anglii. Na miejscowym lotnisku, które jest wyjątkowo małe, krzyżują się drogi powietrze z różnych stron świata, co powoduje, że wśród codziennej zwariowanej krzątaniny nie trudno o sytuacje tragikomiczne...

 • "Rodzina Kennedych" już w Polsce

  Kontrowersyjna opowieść o lojalności wobec rodziny i poddaniu się woli dominującego ojca. Jak bracia Kennedy dochodzili do władzy, ulegali namiętnościom i co poświęcili dla wyższej idei?

 • Wyjawi tajemnice Madonny

  Książka ujrzy światło dzienne w przyszłym miesiącu nakładem wydawnictwa Simon and Schuster. "Wyjątkowe wspomnienia Ciccone powstały w oparciu o jego życie - 47 lat u boku siostry, najsłynniejszej kobiety na świecie" - napisał wydawca w oświadczeniu. Brat Madonny napisał książkę we współpracy z Wendy Leigh, która napisała biografie John F. Kennedy Jr, brytyjskiego księcia Edwarda i Lizy...

 • Emilio Estevez i senator Kennedy

  Emilio Estevez ("Wisdom", "Ludzie pracy", "War at Home", "The Bang Bang Club", "Rated X") wyreżyseruje film opowiadający o zabójstwie senatora Roberta Kennedy'ego. Twórca rozpoczął już kompletowanie obsady, jednak postać głównego bohatera pojawi się wyłącznie na wkomponowanych w obraz zdjęciach archiwalnych.

 • "Stumptown", "Prodigal Son", "Evil". Jakie nowości zadebiutują jesienią?

  ...powstał na podstawie powieści detektywistycznych pióra Carolyn Keene. Obsada: Kennedy McMann, Leah Lewis, Tunji Kasim, Maddison Jaizani, Alex Saxon, Alvina August, Pamela Sue Martin Batwoman Ruby...

 • Wyśmienity humor Steve'a Martina

  Steve Martin ( "Fałszywa dwunastka" , "Nowkaina" ) został odznaczony jedną z najbardziej prestiżowych nagród komediowego przemysłu filmowego. 23 października podczas uroczystości w Kennedy Center w Waszyngtonie amerykański aktor otrzymał nagrodę Marka Twaina dla najlepszego amerykańskiego komika.

Wideo na temat: bracia kennedy
 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...

 • Mój brat jest jedynakiem

  Dwaj bracia dorastają w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, w małym miasteczku, na południe od Rzymu. Przystojny i nieco próżny Manrico podejmuje pracę w fabryce, zostaje przewodniczącym związków zawodowych i marzy o rewolucji. Jego młodszy brat Accio ma poglądy są skrajnie prawicowe. W życiu obu braci pojawia się Francesca, studentka pochodząca z arystokratycznej rodziny. Połączeni miłością i przyjaźnią, Manrico, Accio i Francesca, próbują stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą ze sobą: rodzina,...

 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.