• Informacje na temat:

  bracia kret

Artykuły na temat: bracia kret
 • Jarosław Kret chce pojednać się z bratem! Nie mają kontaktu od 2009 roku!

  Jarosław Kret (52 l.) przyznaje, że długo był niedojrzały. Dziś układa sobie życie na nowo i cieszy się z roli ojca. Nie chce tracić czasu na dawne urazy i kłótnie.

 • Chyra kontra Dorociński - pojedynek na aktorskim szczycie

  W Bieszczadach padł pierwszy klaps do thrillera "Na granicy", debiutu fabularnego Wojciecha Kasperskiego, wielokrotnie nagradzanego dokumentalisty, znanego m.in. z filmu "Nasiona". Za zdjęcia odpowiada nominowany do Oscara Łukasz Żal.

 • Jacek Kret też prowadzi prognozę pogody! Nieźle nabija się z brata!

  Brat Bliźniak Jarka Kreta (49 l.) najwyraźniej pozazdrościł mu popularności i sam postanowił zostać pogodynkiem!

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Los ich doświadczył

  Aktorzy Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się podczas studiów w szkole filmowej. Ona jest od niego starsza o trzy lata. Są razem już ponad 20 lat, niedawno obchodzili 11. rocznicę ślubu. 12 lat temu los ich ciężko doświadczył.

 • Jarosław Kret: Dlaczego lepiej mu bez rodziny?

  Pogodny, uśmiechnięty, skłonny do żartów. Gdy Jarosław Kret (53 l.) zapowiada pogodę w Nowa TV, sprawia wrażenie człowieka szczęśliwego. Zdarza się, że podczas emisji programu "24 godziny" wdaje się(...) bliźniakiem - Jackiem Kretem (53 l.), muzykiem zespołu Poparzeni Kawą Trzy - ani z jego matką. Przed 11 laty mama i brat gwiazdora uczestniczyli aktywnie w jego życiu. Przychodzili na promocje jego...

 • Liam Hemsworth w krwawej rozgrywce z seryjnym mordercą

  Australijski klan Hemsworthów szturmuje polskie kina! Podczas gdy Chris, jako Thor, odlicza "Czas Ultrona", młodszy - Liam pozdrawia miłośników braci Coen i zaprasza do "Miasteczka Cut Bank".

 • Jarek Kret ostro o bracie! Nie ma szans na zgodę!

  Jarek Kret (53 l.) ze swoim bratem bliźniakiem Jackiem jest pokłócony od lat. Prezenter zapowiada, że w dalszym ciągu zgoda między nimi nie jest możliwa.

 • Kret przedawkował leki

  Jarosław Kret, znany wszystkim spec od pogody, łyknął zbyt dużo leków i przespał dwie doby. W sobotę wieczorem miał po raz pierwszy poprowadzić show "Przebojowa noc".

 • Jarosław Kret nie ma co liczyć na przebaczenie?! Złamał jej serce!

  Los dawał Jarosławowi Kretowi (54 l.) wiele szans, by związać się z kobietą i założyć rodzinę. Jednak wciąż jest samotny.

 • Sadystyczny taniec z mnichami

  Stado martwych królików, sadystyczny taniec z mnichami, seks w piachu, krwawe pozbawianie męskości i "stosunek" z wizerunkiem kobiety - na takie atrakcje przygotowani musza być widzowie kultowego "Kreta" Alejandro Jodorowsky'ego, który w piątek trafił na ekrany naszych kin.

Zdjęcia na temat: bracia kret