• Informacje na temat:

  bracia krety

Artykuły na temat: bracia krety
 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Tej miłości nic nie zniszczy

  Gdy zobaczyła maleńki kościółek, gdzie 15 lat temu powiedziała „tak”, wspomnienia wróciły. Jak aktorka i jej mąż świętowali rocznicę ślubu?

 • Agnieszka Kaczorowska: Jestem córeczką mamusi

  Gdy jej rodzice rozstali się, mama stała się jej nauczycielką życia i najbliższą przyjaciółką. W jaki sposób brak ojca wpłynął na jej życiowe wybory?

 • Komputerowy George Clooney

  George Clooney ( "Cienka czerwona linia" , "Złoto pustyni" , "Gniew oceanu" , "Bracie, gdzie jesteś?" ) z wielkiego ekranu przeniesie się na ekrany... domowych komputerów. Aktor wystąpi bowiem w grze, której fabuła oparta będzie na historii opowiedzianej w filmie "Od zmierzchu do świtu" Roberta Rodrigueza z 1996 roku.

 • Pokrzyżowane zamiary wielu ludzi

  Miałem zamiar pisać ten felieton we wtorek rano, ale diabeł kazał mi poczekać do środy wieczorem. Pewnie chciał, żebym zobaczył, jak polski parlament wybiera sobie zabawnego marszałka i (jako bonus) funduje narodowi skazańca na stanowisko wicemarszałka. Miał też znacznie boleśniejszy zamiar - zapragnął, abym w trakcie pięknego, środowego wieczoru, pełnego ludzi i muzyki, dostał sms o treści: "Mira Kubasińska nie żyje".

 • Księga filmów Felliniego

  "Gdy robię film, jestem jak Krzysztof Kolumb kierujący wyprawą, która ciągle chce zawrócić" - te słowa Federica Felliniego znalazły się na okładce wydanego w Polsce albumu poświęconego życiu i twórczości wybitnego włoskiego reżysera.

 • Bezlitosny Prince

  Trzeciego dnia Open'era (sobota, 2 lipca) pogoda oszczędziła festiwalowiczów. W przeciwieństwie do Prince'a, który nie miał litości i w Gdyni zagrał ponad dwugodzinny koncert z aż trzema bisami.

 • "Własną drogą"

  Cechuje ich ogromny dystans do samych siebie - jak mało którzy raperzy, Mait i Bajob potrafią przyznać się do błędów i wyciągnąć z nich odpowiednie wnioski. Jak się czują po wydaniu pierwszego legala? O jakich błędach mowa? O tym i o wielu innych rzeczach dowiecie się czytając poniższy wywiad z Hemikrenią.

Wideo na temat: bracia krety
 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...

 • Mój brat jest jedynakiem

  Dwaj bracia dorastają w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, w małym miasteczku, na południe od Rzymu. Przystojny i nieco próżny Manrico podejmuje pracę w fabryce, zostaje przewodniczącym związków zawodowych i marzy o rewolucji. Jego młodszy brat Accio ma poglądy są skrajnie prawicowe. W życiu obu braci pojawia się Francesca, studentka pochodząca z arystokratycznej rodziny. Połączeni miłością i przyjaźnią, Manrico, Accio i Francesca, próbują stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą ze sobą: rodzina,...

 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.