• Informacje na temat:

  bracia w mam talent

Artykuły na temat: bracia w mam talent
 • Piotr Rubik: Dziękuję Bogu za talent

  ...wdzięczny Bogu, że obdarzył mnie talentem. Ten dar chcę spłacać. Chciałbym, żeby moja muzyka dawała ludziom coś dobrego, jasnego, zmieniała ich na lepsze. Ja się modlę poprzez nuty i dźwięki - wyznaje(...) budzę myślę sobie: jestem zdrowy, mam zdrowie dzieci, szczęśliwą rodzinę, czego można pragnąć więcej? - mówi.

 • Kasia Popowska: Wypłakany sukces smakuje lepiej

  W 2007 roku umieściła w internecie pierwszy filmik, na którym śpiewa. Covery w jej wykonaniu momentalnie zaczęły podbijać sieć. W 2009 roku zabłysnęła w "Mam talent", ale, ku irytacji widzów, pożegnali ją jurorzy. Zniknęła na pięć lat. Wydawało się, że nic już z tej kariery nie będzie. Tymczasem Kasia Popowska w ostatnich miesiącach nagrała przebój lata, wydała debiutancki album i wystąpiła na

 • Gwiazdor "Wspaniałego stulecia", Ekin Koc (23 l.) początkowo nie wykazywał talentu aktorskiego. Został nawet wyrzucony ze szkolnego teatru!

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • Radosław Pazura: „Byłem pod wpływem brata”. Rodzinne sekrety wychodzą na jaw!

  ...synowie: Cezary i Radosław są dziś popularnymi aktorami. Talent odziedziczyli po ojcu. Uwielbiał grać. Dyrektor łódzkiego teatru im. Stefana Jaracza zaprosił go kiedyś do jednego ze spektakli. Odmówił, bo(...) z Dorotą Chotecką (51 l.). Wychowują córeczkę Klarę Marię. Żony sprawiły, że bracia, poróżnieni w przeszłości z powodów, o których nie chcą dziś mówić, znów stali się sobie bliscy.  "Rodzina to podstawa...

 • Maria Schell: Kariera na własnych zasadach

  Dziesięć lat temu zmarła wielka gwiazda europejskiego kina...

 • Jacek Kopczyński: Nie mam wygórowanych marzeń!

  ...jest w starszego jak w obrazek. Obydwaj mają zdolności artystyczne. Starszy ma talent sportowy. " - opowiada.  Synowie zawsze mogą na niego liczyć. Jacek próbuje zaszczepić w chłopcach swoje pasje(...) został zażegnany. Tak całe zamieszanie komentuje aktor. "Jestem realistą. Wiem, że życie nie zawsze układa się po naszej myśli. Nie mam wygórowanych marzeń. Pamiętam o tym, co się naprawdę w życiu...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Oliwia Bieniuk: Jej mama, Anna Przybylska, byłaby z niej dumna!

  .... To ona negocjuje kontrakty reklamowe i dba o bezpieczeństwo dziewczynki, a rodzina ma do niej pełne zaufanie. Jest szansa, że talent i urodę Oliwii doceni Radosław Piwowarski - reżyser, który kręci...

 • Prokop zdetronizuje Wojewódzkiego?

  Krążą plotki, że na wiosnę Marcin Prokop poprowadzi nowy autorski program. W związku z tym powody do niepokoju ma podobno dotychczasowy król stacji, Kuba Wojewódzki.

Wideo na temat: bracia w mam talent
 • Zwycięzca "Mam Talent" o śmierci taty! "Na pewno czuwa nade mną"

  Jakub Herfort to dwudziestolatek spod Chodzieży, uczeń technikum gastronomicznego, który został tegorocznym zwycięzcą programu "Mam Talent". Jego wygrana wywołała burzę w internecie. Wielu nie(...) tragicznie, gdy chłopak miał zaledwie 10 miesięcy! "Mam nadzieję, że tata byłby ze mnie dumny. Myślę, że gdzieś tam na górze czuwa nade mną" - wyznał Herfort. (UWAGA TVN/x-news)