• Informacje na temat:

  bracia węgrzyn

Artykuły na temat: bracia węgrzyn
 • Nowy serial kryminalny z Sebastianem Wątrobą

  .... Aspirant Jakub Zawilski pracując nad odnalezieniem sprawcy zabójstwa, znajdzie się w poważnych kłopotach. Serial "Komisariat" realizują Bracia Węgrzyn. Reżyserem całości jest Michal Węgrzyn...

 • Bracia Węgrzyn szukają Boga

  Bracia Michał i Wojtek Węgrzyn, twórcy dokumentalnego "Pojechał zobaczył" z Agnieszką Frykowską w roli głównej, planują nowy film. Niezatytułowany jeszcze dokument będzie próbą odpowiedzi na pytania: kto ma rację, co jest prawdą, po co żyjemy, czy istnieje Bóg?

 • ​Na planie docu-crime "Komisariat"

  ..., jaki i życie zawodowe oraz prywatne policjantów.  Serial realizują Bracia Węgrzyn. Reżyserem całości jest Michał Węgrzyn. Scenariusz: Rafał Szamburski, Szymon Nowakowski i inni. ***Zobacz...

 • Raper, "Frytka" i filmowcy

  Najnowszy teledysk K.A.S.Y. "No te vayas" został zrealizowany do filmu "Pojechał, zobaczył" braci Michała i Wojtka Węgrzyn, w którym występuje Agnieszka Frykowska.

 • Szkoła

  Miłosz Kupczyk z 7b czuje się gorszy od swojej dziewczyny Joli. Uczennica chcąc ratować ich związek postanawia udawać, że nie rozumie zadania z chemii i prosi Miłosza o pomoc. Chłopak uważa, że dziewczyna ośmieszyła go publicznie. Postanawia z nią zerwać. Marysia Węgrzyn z 7a bardzo by chciała, żeby jej tata wrócił do domu. Mężczyzna znęcał się nad synem i żoną. Został skazany i przez trzy lata...

 • Laur dla "Pojechał, zobaczył"

  Najlepszym filmem niezależnym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego "Lato Filmów" okazał się film "Pojechał, Zobaczył" w reżyserii braci Michała i Wojciecha Węgrzynów.

 • Frytka na otwarcie Gdyni

  Już pierwszego dnia 32 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni będzie można zobaczyć najnowszą produkcje braci Michała i Wojtka Węgrzyn "Pojechał, zobaczył". Premierowa projekcja filmu odbędzie się w kompleksie kinowym Silver Screen w poniedziałek, 17 września o godzinie 20:45.

 • Adrianna Biedrzyńska wraca do kina

  Trwają zdjęcia do filmu "Nie myśl o tym" w reżyserii Michała Węgrzyna. Za kamerą stanął jego brat, Wojtek. Obraz jest również powrotem na duży ekran Adrianny Biedrzyńskiej.

 • Nie wiedział, kim jest Frytka

  Dobiega końca realizacja pełnometrażowego dokumentu "Pojechał, Zobaczył". Film opowiada o podróży z Krynicy do Gdyni 28-letniego Pawła. Towarzyszy mu Agnieszka "Frytka" Frykowska.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

Wideo na temat: bracia węgrzyn
 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...

 • Mój brat jest jedynakiem

  Dwaj bracia dorastają w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, w małym miasteczku, na południe od Rzymu. Przystojny i nieco próżny Manrico podejmuje pracę w fabryce, zostaje przewodniczącym związków zawodowych i marzy o rewolucji. Jego młodszy brat Accio ma poglądy są skrajnie prawicowe. W życiu obu braci pojawia się Francesca, studentka pochodząca z arystokratycznej rodziny. Połączeni miłością i przyjaźnią, Manrico, Accio i Francesca, próbują stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą ze sobą: rodzina,...

 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.