• Informacje na temat:

  bracia zielińscy

Artykuły na temat: bracia zielińscy
 • Andrzej Zieliński z zespołu Skaldowie nadal w szpitalu. Jak się czuje?

  To miał być spokojny powrót do domu. Kilka dni temu po koncercie w Kwidzynie bracia Andrzej i Jacek (70 l.) Zielińscy z resztą członków zespołu Skaldowie wsiedli do samochodu, by dotrzeć do rodzinnego Krakowa. Niestety, na wysokości miejscowości Szewno pod Włocławkiem, na autostradzie A1, ich samochód wpadł w poślizg i dachował. - Jak się człowiek w szybkim tempie zaczyna kręcić, a potem...

 • Waleczny Wojciech Zieliński

  Wojciech Zieliński, znany m.in. z serialu "Lekarze", bez względu na role, jakie gra, cały czas dba o tężyznę fizyczną. Od siedmiu lat trenuje krav magę, a od dzieciństwa ćwiczy wschodnie sztuki walki - taekwondo i jujitsu.

 • "Prokurator": Jacek Koman i Wojciech Zieliński na tropie zbrodni

  ....  Osobne historie W serialu, do którego scenariusz napisali bracia Zygmunt i Wojciech Miłoszewscy, zobaczymy również Magdalenę Cielecką. Aktorka wcieli się w uzależnioną od swojej pracy patolog. Ewa...

 • Wojciech Zieliński: "Ten zimny drań ma skomplikowane życie"

  Musi mieć to coś, skoro tak często obsadzany jest w rolach facetów ze spluwą. Wojciech Zieliński nie próżnuje. Polacy kojarzą go z "Londyńczyków", "Lekarzy", "Zbrodni" i "Służb specjalnych", które teraz trafiają na małe ekrany.

 • "Służby specjalne": Wojciech Zieliński nie próżnuje

  Musi mieć to coś, skoro tak często obsadzany jest w rolach facetów ze spluwą. Wojciech Zieliński nie próżnuje. Polacy kojarzą go z „Londyńczyków”, „Lekarzy”, „Zbrodni” i „Służb specjalnych”, które teraz trafiają na małe ekrany.

 • "300 mil do nieba": Najsłynniejsza ucieczka polskiego kina?

  Dokładnie 25 lat temu na ekrany kin trafił reżyserski debiut Macieja Dejczera "300 mil do nieba" inspirowany historią głośnej ucieczki z komunistycznej Polski do Szwecji dwóch nastoletnich braci.

 • Policjantki i policjanci

  U Asi Zatońskiej w domu pojawia się wychowawczyni jej młodszego brata. Okazuje się, że nastolatek od dłuższego czasu urządza sobie wagary. Nauczycielka...

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 28 listopada, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

 • "O mnie się nie martw": Wiktor i Beata będą mieli... syna!

  Aśka (Aleksandra Domańska) będzie niespodziewanie świadkiem bardzo radosnej chwili w życiu swego ojca. Beata (Marta Ścisłowicz), nie zważając na jej obecność, poinformuje bowiem Wiktora (Andrzej Zieliński), że będą mieli... syna.

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przypominamy, że przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 28 listopada, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

Wideo na temat: bracia zielińscy
 • "Na noże": Lidia Sadowa o swojej bohaterce

  Lidia Sadowa opowiada o swojej bohaterce, trzymaniu sztamy z serialowym bratem (Wojciech Zieliński) oraz serialowej "włoskiej rodzinie".

 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...

 • Mój brat jest jedynakiem

  Dwaj bracia dorastają w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, w małym miasteczku, na południe od Rzymu. Przystojny i nieco próżny Manrico podejmuje pracę w fabryce, zostaje przewodniczącym związków zawodowych i marzy o rewolucji. Jego młodszy brat Accio ma poglądy są skrajnie prawicowe. W życiu obu braci pojawia się Francesca, studentka pochodząca z arystokratycznej rodziny. Połączeni miłością i przyjaźnią, Manrico, Accio i Francesca, próbują stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą ze sobą: rodzina,...