• Informacje na temat:

  brad dourif reżyser

Artykuły na temat: brad dourif reżyser
 • Jubileusz słynnego filmu Formana

  "Lot nad kukułczym gniazdem" Milosa Formana to film, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeden z najwybitniejszych obrazów w historii kina, uhonorowany 5 Oscararmi, 6 Złotymi Globami i 6 nagrodami Brytyjskiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej (BAFTA) z okazji 35 rocznicy powstania doczekał się specjalnej edycji Blu-Ray w jakości high-definition oraz DVD.

 • Okrojony "Powrót Króla"

  Reżyser Peter Jackson ujawnił kilka nowych szczegółów na temat swojego filmu "Władca Pierścieni: Powrót Króla" . Nowozelandzki twórca zdecydował się na wycięcie z kinowej wersji widowiska sceny z udziałem Sarumana i Grimy Smoczego Języka. Nie zobaczymy również sekwencji zaprowadzenia porządków w Shire, ponieważ nie została ona w ogóle sfilmowana.

 • "Władca Pierścieni": Rozgoryczony Saruman

  Jak już informowaliśmy, sceny z filmu "Władca Pierścieni: Powrót Króla" , w których wystąpił Christopher Lee ( "Jeździec bez głowy" , "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" ) nie znajdą się w kinowej wersji widowiska. 81-letni aktor jest z tego powodu bardzo rozżalony. Brytyjski gwiazdor nie zamierza uczestniczyć w promocji obrazu na świecie.

 • Laleczka Chucky znowu w akcji

  W marcu 2004 roku ruszą zdjęcia do od dawna oczekiwanego sequela horroru "Narzeczona laleczki Chucky" . Nowy film będzie nosić tytuł "Seed of Chucky" i opowie o "przygodach" morderczej latorośli zwyrodniałej pary lalek: Chucky'ego i Tiffany. Scenarzystą i reżyserem projektu zostanie Don Mancini.

Wideo na temat: brad dourif reżyser
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Ślepy traf

  Student, który zarabia na czesne uprawiając internetowy hazard, pada ofiarą oszustwa i zostaje doprowadzony do ruiny. Mimo iż grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo, wyrusza na Florydę, by wymierzyć sprawiedliwość właścicielowi portalu, bezwzględnemu gangsterowi, który nie cofnie się przed niczym, by udowodnić, że "kasyno zawsze wygrywa". W rolach głównych: nagrodzony Oscarem Ben Affleck ("Armageddon"), Gemma Arterton ("Książę Persji: Piaski czasu"), Justin Timberlake ("Social Network") i...

 • Mission Impossible: The Ghost Protocol

  Oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, agent IMF Ethan Hunt wraz z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków w chwili, kiedy prezydent wdraża "Ghost Protocol". Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji oraz uniemożliwienie kolejnego ataku. Sprawę komplikuje fakt, iż Ethan zostaje zmuszony do podjęcia się misji wraz z zespołem byłych agentów IMF, których osobistych motywów do końca nie poznał.