• Informacje na temat:

  brad hawkins

Artykuły na temat: brad hawkins
 • Potęga atomu w Jerychu

  ...mieszkańców. Jego sprzymierzeńcem okaże się także tajemniczy przybysz Robert Hawkins (Lennie James). Pojawił się on w Jerycho ze swoją rodziną tuż przed katastrofą. Włączy się w próby przywrócenia(...) średniej. Jake spotka także Stanleya (Brad Beyer), najlepszego przyjaciela z dzieciństwa i jego śliczną siedemnastoletnią siostrę Bonnie Richmond (Shoshanna Stern). Serial budzi emocje obrazem...

 • Na prowincji niespokojnej

  ...mieszkańców. Jego sprzymierzeńcem okaże się także tajemniczy przybysz Robert Hawkins (Lennie James). Pojawił się on w Jerycho ze swoją rodziną tuż przed katastrofą. Włączy się w próby przywrócenia(...) średniej. Jake spotka także Stanleya (Brad Beyer), najlepszego przyjaciela z dzieciństwa i jego śliczną siedemnastoletnią siostrę Bonnie Richmond (Shoshanna Stern). Serial budzi emocje obrazem...

 • Brad Pitt powalczy z Angeliną

  Brad Pitt i Angelina Jolie znaleźli się wśród aktorów nominowanych do Złotych Globów za rok 2008 - ogłoszono w czwartek w Beverly Hills.

 • Ekipa "Jericho" popiera strajk

  Nadal trwa strajk amerykańskich scenarzystów filmowych. We środę do protestujących dołączyli aktorzy pracujący na planie serial u "Jericho".

 • Serialowy koniec świata

  Wybuchy bomb atomowych pustoszą Amerykę. Co czeka nielicznych, którzy ocaleli? Kto okaże się bohaterem, a kto łajdakiem?

 • Czarne konie Oscarów

  Oscary napędzają Hollywood. I choć od kilku lat powoli tracą znaczenie na rzecz wyników box office'ów, które bardziej interesują producentów, to i tak spekulacje "kto, gdzie i za co ma szansę na nagrodę" już się rozpoczęły.

 • Oscarowy horoskop 2009

  Hollywood poważnieje. W czasie ceremonii rozdania Oscarów w tym roku triumfowały takie filmy, jak "To nie jest kraj dla starych ludzi" czy "Aż poleje się krew". Nawet superbohaterowie chłopięce zabawy traktują coraz bardziej serio, a kino komercyjne w stylu "Mrocznego rycerza" chce udowodnić swoje ambicje artystyczne.

 • Oscary 2014: Relacja z gali

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

 • Oscary 2014: Aktorski drugi plan

  Oscarowa noc już 2 marca. Kto tym razem zdobędzie upragnioną złotą statuetkę? Przed państwem kandydaci do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej w kategorii aktor drugoplanowy i aktorka drugoplanowa. Komu los będzie sprzyjał?

Wideo na temat: brad hawkins
 • Ślepy traf

  Student, który zarabia na czesne uprawiając internetowy hazard, pada ofiarą oszustwa i zostaje doprowadzony do ruiny. Mimo iż grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo, wyrusza na Florydę, by wymierzyć sprawiedliwość właścicielowi portalu, bezwzględnemu gangsterowi, który nie cofnie się przed niczym, by udowodnić, że "kasyno zawsze wygrywa". W rolach głównych: nagrodzony Oscarem Ben Affleck ("Armageddon"), Gemma Arterton ("Książę Persji: Piaski czasu"), Justin Timberlake ("Social Network") i...

 • Mission Impossible: The Ghost Protocol

  Oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, agent IMF Ethan Hunt wraz z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków w chwili, kiedy prezydent wdraża "Ghost Protocol". Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji oraz uniemożliwienie kolejnego ataku. Sprawę komplikuje fakt, iż Ethan zostaje zmuszony do podjęcia się misji wraz z zespołem byłych agentów IMF, których osobistych motywów do końca nie poznał.

 • San Andreas

  Na skutek przesunięcia, cieszącego się złą sławą, uskoku San Andreas w Kalifornii dochodzi do trzęsienia ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Pilot helikoptera ratunkowego (Johnson) i jego żona, z którą nie utrzymuje kontaktów, muszą udać się z Los Angeles do San Francisco, aby uratować swoją jedyną córkę. Okazuje się jednak, że karkołomna podróż na północ jest jedynie początkiem, a gdy oboje myślą, że najgorsze już za nimi... jest tylko gorzej.