• Informacje na temat:

  brad pitt 48 lat

Artykuły na temat: brad pitt 48 lat
 • Angelina Jolie i Brad Pitt żyją według ściśle określonych zasad!

  Angelina Jolie (39 l.) i Brad Pitt (51 l.) swój udany związek zawdzięczają stosowaniu się do kilku reguł.

 • Dramaty gwiazd w 2016 roku!

  ...!". Wykończoną wokalistkę podłączono do kroplówki. Stan zdrowia Edyty i jej syna powoli wraca do normy. Choć amerykańskie media od dawna zwiastowały rozpad małżeństwa Brada Pitta (52 l.) i Angeliny Jolie (41(...) kobiet, z którymi teraz się spotyka" - rzuciła. Celine Dion (48 l.) bardzo przeżyła śmierć ukochanego męża Rene. "Wróciłam z koncertu. Było późno, nie chciałam go budzić. Do snu ułożyła go...

 • Gwiazd sposoby na podryw

  ...wracać do Krakowa" - wspominał. Udało się. Są małżeństwem od dziewięciu lat. Sposób drugi: na luksusowe wakacje Nieuleczalny podrywacz i wieczny kawaler Geogre Clooney (48 l.) od roku związany jest(...) najsłynniejszej pary Hollywood, Angeliny Jolie (34 l.) i Brada Pitta (46 l.), jest ich miłość do dzieci. Gromadka pociech aktorskiej pary wciąż się powiększa. Gdy się poznali, Angie wychowywała już Maddoxa...

 • Kontrowersyjny patent Brada Pitta

  Podobnie jak rodzice na całym świecie, Brad Pitt i Angelina Jolie muszą czasem mocno namawiać dzieci, by wstały rano do szkoły. Jak radzi sobie z tym gwiazdor Hollywood?

 • Pitt i Jolie: Tatuaż z okazji zaręczyn

  Gwiazdorska para Brad Pitt i Angelina Jolie z okazji zaręczyn chce zrobić sobie taki sam tatuaż. W tej chwili zastanawiają się nad odpowiednim miejscem i wybierają wzór.

 • Agata Młynarska: Sama, ale nie samotna

  Popularna prezenterka Agata Młynarska przekonała się, że życie w pojedynkę jest nie mniej fascynujące, barwne i ciekawe od pozostawania w partnerskim związku.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Oscary 2014: Relacja z gali

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

 • Soderbergh kończy karierę

  Steven Soderbergh zapowiedział, że kończy karierę reżyserską. Najpierw artysta wyreżyseruje jednak dwa planowane od dawna obrazy: filmową biografię Liberace'a z Michaelem Douglasem i Mattem Damonem oraz "The Man from U.N.C.L.E." z Georgem Clooneyem.

 • Zdania o mediach nie zmienił

  Russell Crowe, który w "Stanie gry" zagrał dziennikarza śledczego, o samych dziennikarzach nie ma najlepszego zdania i rola w filmie Kevina Macdonalda nie zmieniła tej opinii.