• Informacje na temat:

  brad pitt brat

Artykuły na temat: brad pitt brat
 • Jennifer Aniston i Brad Pitt będą mieli dziecko?! Że co?!

  Te plotki brzmią nieprawdopodobnie, ale czy... jest w nich ziarno prawdy? Zagraniczne media spekulują, że Jennifer Aniston (49 l.) i Brad Pitt (55 l.)... spodziewają się dziecka.

 • Brad Pitt nie jest dobrym ojcem

  Brat Angeliny Jolie (31 l., "Przerwana lekcja muzyki" ) uważa, że Brad Pitt (42 l., "Troja" ) nie troszczy się o Angelinę i dzieci wystarczająco. Troskliwy brat zaproponował więc swojej siostrze, że ta może się do niego wprowadzić.

 • Brad Pitt chodzi na terapię. To pomoże mu odbudować relacje z dziećmi i Angeliną?

  Brad Pitt (53 l.) niedawno przyznał, że ma problem z alkoholem. Zapisał się nawet na terapię. Robi to nie tylko dla siebie, ale także dla rodziny. Czy będzie dążył do tego, aby ją odbudować? Jest jeszcze ratunek dla jego małżeństwa z Angeliną Jolie (41 l.)?

 • Być jak Brad Pitt

  29-letni obywatel Jordanii został aresztowany w Dubaju (Indie) za próbę oszukania mającego biuro w Zjednoczonych Emiratach Arabskich kantoru wymiany walut. Wpadł podszywając się pod... Brada Pitta (42 l., "Troja" ).

 • Brad Pitt wyjawi wszystkie sekrety Angeliny Jolie?

  To najgłośniejsze i najszerzej komentowane rozstanie w Hollywood. Angelina Jolie (41 l.) i Brad Pitt (52 l.) rozwodzą się i stoczą w sądzie prawdziwą batalię o prawo do opieki nad dziećmi. Mówi się, że aktor ujawni mroczne sekrety żony. Przekonuje, że ma ich na swoim koncie całkiem sporo.

 • Na potrzeby realizacji szpiegowskiego thrillera "Spy Game" zostanie odbudowany słynny mur berliński. Nie stanie on jednak w Niemczech, ale w Budapeszcie - tam bowiem kręcone są zdjęcia do filmu z udziałem hollywoodzkich gwiazdorów Brada Pitta i Roberta Redforda.

 • Angelina Jolie szykuje się do ślubu?! Zrobi to na złość Bradowi?

  Wydawało się, że gdy Angelina Jolie (42 l.) i Brad Pitt (53 l.) zdecydowali się na rozwód, to właśnie aktorka była najbardziej zrozpaczona. Teraz jednak chodzą plotki, że dość szybko pocieszyła się po rozstaniu z gwiazdorem.

 • Brad Pitt i Robert Redford pod ostrzałem

  Eskalacja napięć na Bliskim Wschodzie skomplikowała prace amerykańskim filmowcom, którzy w Izraelu kręcili zdjęcia do thrillera szpiegowskiego "The Spy Game". Z powodu zagrożenia wybuchu wojny izraelsko-palestyńskiej, cała ekipa, w tym aktorzy Brad Pitt i Robert Redford, została zmuszona do przeniesienia się do Wielkiej Brytanii.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Ich córka chce być chłopcem!

  Córka Angeliny Jolie (39 l.) i Brada Pitta (51 l.), 8-letnia Shiloh, chce, by nazywać ją John.

 • Jolie nie kończy z adopcją

  Angelina Jolie i Brad Pitt planują dalszą, masową już adopcję dzieci - informuje brat aktorki, James Haven.

Wideo na temat: brad pitt brat
 • Brad Pitt i jego sprzęt

  Brat Pitt spowodował korek na hollywoodzkiej ulicy po tym, jak silnik jego motocykla nagle zgasł.

 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.

 • Brad Pitt kontrolowany na lotnisku

  Nawet taka gwiazda jak Brat Pitt przeżywa czasem zderzenie z trywialną rzeczywistością. Aktor musiał zdjąć buty podczas kontroli lotniskowej. Nowy Jork, 8 kwietnia.

 • Mój brat jest jedynakiem

  Dwaj bracia dorastają w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, w małym miasteczku, na południe od Rzymu. Przystojny i nieco próżny Manrico podejmuje pracę w fabryce, zostaje przewodniczącym związków zawodowych i marzy o rewolucji. Jego młodszy brat Accio ma poglądy są skrajnie prawicowe. W życiu obu braci pojawia się Francesca, studentka pochodząca z arystokratycznej rodziny. Połączeni miłością i przyjaźnią, Manrico, Accio i Francesca, próbują stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą ze sobą: rodzina,...

Dyskusje na temat: brad pitt brat