• Informacje na temat:

  brad pitt broda

Artykuły na temat: brad pitt broda
 • ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014

  Przed nami pierwszy w tym roku ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. W piątek, 16 stycznia, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014.

 • Brad Pitt opuszcza Aronofsky'ego

  Brad Pitt, który specjalnie na potrzeby występu w obrazie "The Fountain" od dłuższego czasu zapuszcza brodę, zdecydował się zrezygnować z udziału w najnowszym filmie Darrena Aronofsky'ego . Podobno powodem decyzji gwiazdora są dokonane ostatnio zmiany w scenariuszu opowieści, które nie przypadły mu do gustu. Na razie jednak brak oficjalnego potwierdzenia o wycofaniu się Brada Pitta z prac nad

 • Brad Pitt jako Sindbad

  Brad Pitt ( "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" ) dołączył do Michelle Pfeiffer ( "White Oleander" ) i Catheriny Zeta-Jones ( "Ulubieńcy Ameryki" ) i użyczył głosu Sindbadowi w animowanej przygodowej opowieści "Sinbad: Legend of the Seven Seas". Film powstaje w studiu DreamWorks.

 • Adrien Brody podróżuje w czasie

  Lato nie jest w Hollywood porą, podczas której podpisuje się wiele nowych kontraktów z wielkimi gwiazdami. Wakacje nie przeszkadzają jednak słynnym aktorom w wycofywaniu się ze zobowiązań. Niedawano media poinformowały o porzuceniu przez Brada Pitta projektu "Mr. and Mrs. Smith". Zmiany szukują się również w ekipie dreszczowca "The Jacket". Według najnowszych doniesień, na planie filmu Marka

 • Adam Brody u boku Lary Croft

  Adam Brody, znany z seriali "Kochane kłopoty" i "The O.C.", zagra swoją pierwszą większą rolę na dużym ekranie. Telewizyjny gwiazdor wystąpi w sensacyjnym dreszczowcu "Mr. and Mrs. Smith", w którym główne role kreują Brad Pitt ( "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" , "Troja" , "Zawód: Szpieg" ) i Angelina Jolie ( "Lara Croft: Tomb Raider" , "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ).

 • Aronofsky na lodzie

  Po kilku latach przygotowań do realizacji filmu "The Fountain", na kilka tygodni przed rozpoczęciem zdjęć, producenci najnowszego filmu Darrena Aronofsky'ego z wytwórni Warner Bros. podjęli decyzję o zaprzestaniu produkcji.

 • Nie dostał Oscara, ale...

  Australijski aktor Hugh Jackman musiał pogodzić się z oscarową przegraną, lecz w wyścigu po tytuł posiadacza najlepszego zarostu wśród celebrytów okazał się bezkonkurencyjny! Gwiazdor wyprzedził w plebiscycie takich brodaczy, jak George Clooney i Ben Affleck.

 • Najpopularniejsze pary w show-biznesie

  Ostatni raz emocjonowaliśmy się wyborem najpopularniejszej pary gwiazd gdzieś w okolicach 14 lutego. Nadeszły wakacje i czas na uaktualnienia. Magazyn "In Touch" postanowił sprawdzić, który znany związek cieszy się największa popularnością. Wygrał niezawodny Tom Cruise (42 l., "Mission: Impossible 3" ) ze swą partnerką Katie Holmes ( 28 l., "Batman - Początek" ).

 • Najseksowniejsi mężczyźni

  Jude Law ( "Utalentowany pan Ripley" , "Sztuczna inteligencja" , "Droga do zatracenia" ) został uznany za najseksowniejszego żyjącego mężczyzną świata. Doroczną listę ogłosił niedawno amerykański magazyn "People".

 • Lepsi od oryginału

  Zagraj autentyczną postać, a dostaniesz Oscara - mówi się obecnie w Hollywood. I jak się okazuje, stwierdzenie to wcale nie jest bezzasadne.

Wideo na temat: brad pitt broda
 • Drzewo życia

  Zdobywca Złotej Palmy na MFF w Cannes 2011! Film, który szuka odpowiedzi na najważniejsze pytanie ludzkości - jaki jest sens życia? Duet najlepszych aktorów naszych czasów (Brad Pitt i Sean Penn) w filmie legendarnego twórcy kina - Terrence'a Malicka ("Cienka czerwona linia"). Jack żyje wraz z dwójką braci oraz rodzicami w szczęśliwym domu. Rodzice otaczają go opieką i troską, a świat wydaje się być dla niego wspaniałym miejscem. Do tego z pozoru idealnego świata zaczynają jednak docierać...

 • Moneyball

  Historia Billy'ego Beane'a (Brad Pitt) - managera drużyny baseballowej Oakland Athletics, który podjął zakończoną sukcesem próbę wprowadzenia swoich zawodników na szczyt. Beane korzystał ze skomplikowanych analiz generowanych przez komputer, by planować kolejne trenerskie posunięcia. Przygotowując zespół do sezonu 2002, Billy musiał stawić czoła przygnębiającej prawdzie: jego drużyna Oakland A's ponownie straciła najlepszych graczy na rzecz dużych klubów (i świetnych zarobków). Zdecydowany...

 • World War Z

  Film zrealizowany na podstawie noweli Maxa Brooksa. Po 10 latach strasznej i wyniszczającej wojny ludzi z zombie świat nie jest już taki jak dawniej. Ludzie nie są na szczycie łańcucha pokarmowego, a Ziemia jest opanowana przez potwory z piekła rodem.