• Informacje na temat:

  brad pitt brzuch

Artykuły na temat: brad pitt brzuch
 • Co naprawdę stało się Bradowi?

  Na niedawnym festiwalu w Palm Springs Brad Pitt pojawił się na czerwonym dywanie... wspierając się o lasce, co wywołało lawinę spekulacji na temat prawdziwego powodu, dla którego uległ wypadkowi.

 • Angelina w ciąży?

  Jakby nie dość i tak już sporej gromadki dzieci oraz doniesień o kolejnych planach adopcyjnych, wieść niesie, iż Brad Pitt (43 l.) i Angelina Jolie (32 l.) spodziewają się następnego potomka.

 • "Królowa jednej nocy": Ślub na bogato

  Jego ciemne oczy doprowadzają do obłędu", "James Bond w wersji tureckiej", "Przy nim Brad Pitt i Leonardo di Caprio się chowają" - tak polskie fanki seriali znad Bosforu zachwycają się Muratem(...) fasony lub zakrywa czymś brzuch. Czy powodem szybkiego ślubu była jej ciąża? Przekonamy się o tym już niedługo. Bajkowe wesele Murat i Imane powiedzieli sobie "tak" 25 grudnia ub.r. w jednym...

 • Jolie i Pitt będą mieli bliźnięta?

  Angelina Jolie i jej partner Brad Pitt spodziewają się bliźniąt - informuje amerykańska prasa.

 • Aniston i Pitt najgorętsi

  Okazuje się, że byli małżonkowie: Jennifer Aniston i Brad Pitt, nadal mają coś wspólnego. Chodzi o ich sylwetki, dzięki którym znaleźli się na szczycie najnowszego plebiscytu na "Najgorętsze ciała show-biznesu".

 • A. Jolie: "Nie jestem w ciąży!"

  Angelina Jolie (30 l., "Aleksander" ) zaprzecza pogłoskom, jakoby spodziewała się dziecka. W plotkarskich mediach doniesienia o ciąży aktorki pojawiły się kilka dni temu - Angelinę Jolie przyłapano bowiem na zakupach w sklepie z artykułami dla niemowląt. Towarzyszył jej 3-letni adoptowany synek Maddox oraz... Brad Pitt (41 l., "Ocean's Twelve: Dogrywka" ).

 • Angelina Jolie znów w ciąży

  Angelina Jolie spodziewa się swojego drugiego dziecka. Gwiazda zaprezentowała swoje zaokrąglone kształty podczas sobotniej gali Spirit Awards.

 • Zainfekowani "Zmierzchem"

  Żyjąc w świecie, gdzie o znaczeniu wydarzeń, problemów czy ludzi świadczą liczby (oglądalności, słuchalności, ściągalności, itd.), przed fenomenem "Zmierzchu" trudno uciec. Zbliżający się koniec filmowej serii zmusza do refleksji na temat samego zjawiska, jakim stały się w gruncie rzeczy słabe powieści pewnej pani domu z Arizony.

Wideo na temat: brad pitt brzuch
 • Drzewo życia

  Zdobywca Złotej Palmy na MFF w Cannes 2011! Film, który szuka odpowiedzi na najważniejsze pytanie ludzkości - jaki jest sens życia? Duet najlepszych aktorów naszych czasów (Brad Pitt i Sean Penn) w filmie legendarnego twórcy kina - Terrence'a Malicka ("Cienka czerwona linia"). Jack żyje wraz z dwójką braci oraz rodzicami w szczęśliwym domu. Rodzice otaczają go opieką i troską, a świat wydaje się być dla niego wspaniałym miejscem. Do tego z pozoru idealnego świata zaczynają jednak docierać...

 • Moneyball

  Historia Billy'ego Beane'a (Brad Pitt) - managera drużyny baseballowej Oakland Athletics, który podjął zakończoną sukcesem próbę wprowadzenia swoich zawodników na szczyt. Beane korzystał ze skomplikowanych analiz generowanych przez komputer, by planować kolejne trenerskie posunięcia. Przygotowując zespół do sezonu 2002, Billy musiał stawić czoła przygnębiającej prawdzie: jego drużyna Oakland A's ponownie straciła najlepszych graczy na rzecz dużych klubów (i świetnych zarobków). Zdecydowany...

 • World War Z

  Film zrealizowany na podstawie noweli Maxa Brooksa. Po 10 latach strasznej i wyniszczającej wojny ludzi z zombie świat nie jest już taki jak dawniej. Ludzie nie są na szczycie łańcucha pokarmowego, a Ziemia jest opanowana przez potwory z piekła rodem.

Dyskusje na temat: brad pitt brzuch