• Informacje na temat:

  brad pitt jako dziecko

Artykuły na temat: brad pitt jako dziecko
 • Agnelina Jolie i Brad Pitt pełni obaw o córkę! Chce zmienić płeć! Pozwolą jej na to?

  Angelina Jolie (40 l.) i Brad Pitt (51 l.) mają wielkie serce i wychowują sześcioro dzieci, w tym troje adoptowanych. Mimo, że starają się swoim pociechom zapewnić wszystko to, co najlepsze, to nie omijają ich problemy wychowawcze. Ostatnio ich córka Shiloh (9 l.) miała oświadczyć, że chce zostać chłopcem!

 • Jennifer Aniston: Szczęśliwa bez dzieci

  Jennifer Aniston zareagowała na prasowe spekulacje sugerujące, że wybrała karierę zamiast macierzyństwa. Gwiazda nazwała te uwagi "niegrzecznymi, obraźliwymi i dylentanckimi".

 • Angelina Jolie i Brad Pitt nadal prowadzą wspólny biznes!

  Angelinę Jolie (41 l.) i Brad Pitta (53 l.) łączą nie tylko wspomnienia i dzieci, ale także wspólny biznes, w który oboje się angażują.

 • Współczesna rodzina: Tak daleko, tak blisko

  Laureat Złotej Palmy 2014 turecki "Zimowy sen", hollywoodzka "Furia" z Bradem Pittem w roli głównej, włoski dramat "Kapitał ludzki" i polskie "Zbliżenia" to najgłośniejsze spośród aż 10 premier, które wchodzą w piątek, 24 października, na ekrany naszych kin.

 • Justin Theroux o rozwodzie Jolie i Pitta: Są ważniejsze rzeczy na świecie

  Mąż Jennifer Aniston (47 l.), Justin Theroux (45 l.) dziwi się, że cały świat aż tak mocno ekscytuje się rozwodem Angeliny Jolie (41 l.) i Brada Pitta (52 l.).

 • Oscary 2014: Znamy zwycięzców

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

 • .... Angelina Jolie i Brad Pitt są rodzicami trójki biologicznych i trójki adoptowanych dzieci. Niedawno zagraniczne media donosiły, że para zdecydowała się na adopcję kolejnego malucha. Nicole(...) zdecydowała się na adopcję jako samotna matka. Przygarnęła dziewczynkę z domu dziecka, a rok później doczekała się biologicznego dziecka, syna Johna. Gwiazda serialu "Ally McBeal", w 2001 roku...

 • Brad Pitt: Dziecko czy film?

  Okazuje się, iż hollywoodzki aktor Brad Pitt ( "Troja" ) wcale nie podpisał jeszcze umowy gwarantującej jego udział w "Ocean's 13". Ekipa zaczyna się niepokoić, czy Pitt nie porzuci projektu trzeciej części znanego cyklu dla zajmowania się dzieckiem, które wkrótce ma przyjść na świat.

 • Brad Pitt broni Angeliny

  W najnowszym numerze magazynu "Rolling Stone" Brad Pitt broni swojej partnerki Angeliny Jolie przed zarzutami, które pojawiły się w artykule "New Jork Timesa". Gazeta napisała, że Jolie jest mistrzynią manipulowania mediami.

 • Odmłodzony Brad Pitt

  Brad Pitt pracuje non stop już od kilku miesięcy. Obecnie aktor przebywa w Kanadzie na planie swojego najnowszego filmu "The Curious Case of Benjamin Button", w którym gra niezwykłą postać...