• Informacje na temat:

  brad pitt krąg

Artykuły na temat: brad pitt krąg
 • Brad Pitt został statystą u Angeliny

  Angelina Jolie obsadziła swojego nie mniej sławnego partnera Brada Pitta w filmie będącym jej debiutem reżyserskim.

 • "Zaginiona dziewczyna" i dziewięć innych świetnych soundtracków

  Soundtrack do filmu "Zaginiona dziewczyna" to kolejny udany przykład muzyki filmowej, zrealizowanej z rozmachem nie przez hollywoodzkiego kompozytora a artystów kojarzonych przede wszystkim ze sceną rockową. Przypomnijcie sobie z nami 10 najlepszych z nich.

 • Zapracowany Brad Pitt

  Brad Pitt, który zagrał ostatnio w znakomitym filmie Davida Finchera "Podziemny krąg", jest zasypywany kolejnymi propozycjami. Aktor przymierza się obecnie do roli w adaptacji książki "Beach Music", opowiadającej o mężczyźnie, który samotnie wychowuje córkę po samobójczej śmierci żony.

 • Brad Pitt rezygnuje?

  Brad Pitt rozważa zakończenie kariery filmowej. 45-letni gwiazdor uważa, że aktorstwo to zajęcie dla młodszych ludzi.

 • Brad Pitt śpiewa

  Unikalny album ukaże się niebawem w Stanach Zjednoczonych. Na płycie zaśpiewają m.in. Bruce Willis, Russell Crowe, Jonnhy Depp i Brad Pitt. Zyski ze sprzedaży płyty mają zasilić konto schroniska dla zwierząt "The Wildlife Waystation" w Los Angeles.

 • Dziennikarze wreszcie się doczekali. Brad Pitt, gwiazdor takich obrazów, jak "12 małp", "Podziemny krąg" i "Przekręt", w końcu postanowił nieco więcej powiedzieć o swoim małżeństwie z Jennifer Aniston i planach powiększenia rodziny. Szczęśliwcami, którzy to usłyszeli, byli żurnaliści z magazynu "Details". Równolegle w brukowcu "Star" pojawiła się informacja, że słynna para przepada za marihuaną.

 • Być jak Brad Pitt

  Jest utalentowany, przystojny, bogaty, jego narzeczoną i matką jego dzieci jest najpiękniejsza kobieta na świecie, a do tego sam wygląda, jakby czas się dla niego zatrzymał. Czego Brad Pitt mógłby chcieć więcej? Może Oscara? Aż trudno uwierzyć, że 18 grudnia aktor kończy 50 lat!

 • Brad Pitt i Dostojewski

  Brad Pitt ( "12 małp" , "Podziemny krąg" , "Przekręt" ) wystąpi w kolejnej filmowej adaptacji "Gracza", na wpół autobiograficznej powieści Fiodora Dostojewskiego. Partnerować mu będzie Olivia Williams, znana z "Szóstego zmysłu" .

 • Fantastyczny Brad Pitt

  Brad Pitt rozpoczął wstępne negocjacje na temat swego udziału w przygotowywanym właśnie nowym filmie science-fiction, nad scenariuszem którego pracuje Darren Aronofsky. Twórca "Pi" i "Requiem dla snu" będzie także film reżyserować. Na razie nie jest znany tytuł opowieści.

 • Oszpecony Brad Pitt

  Rzeczniczka Brada Pitta (42 l., "Troja" ) zaprzecza doniesieniom prasy, jakoby pięknej twarzy Pitta coś się działo. Ostatnio aktor był widziany w eleganckiej restauracji w Paryżu z opuchniętą twarzą i guzami na czole. Dodatkowo aktor coraz rzadziej pokazuje się ostatnio publicznie w garniturach. Fanki Pitta o wszystko oskarżają Angelinę Jolie (30 l., "Lara Croft: Thomb Rider" ).