• Informacje na temat:

  brad pitt rodzeństwo

Artykuły na temat: brad pitt rodzeństwo
 • Angelina Jolie i Brad Pitt adoptują sierotę z Syrii?!

  Czyżby liczna rodzina Angeliny Jolie (40 l.) i Brada Pitta (51 l.) miała się powiększyć? Zagraniczne media twierdzą, że para chce adoptować kolejne dziecko. Tym razem ma to być sierota z Syrii.

 • Brad Pitt i Naomi Watts do korekty

  Brad Pitt ( "Ocean's Twelve: Dogrywka" ) i Naomi Watts ( "The Ring" ) będą gwiazdami filmowej ekranizacji bestsellerowej powieści Jonathana Franzena "Korekty". W środowisku już mówi się, że ta realizacja będzie wydarzeniem 2005 roku. Sukces produkcji mają zapewnić nie tylko znani aktorzy, ale również także Robert Zemeckis ( "Ekspres Polarny" ), który zainteresował się projektem.

 • Pitt dementuje plotki o adopcji

  Według niedawnych doniesień, Angelina Jolie (32 l.) miała zamiar adoptować kolejne dziecko z Afryki, aby dwuletnia Zahara nie czuła się samotna wśród rodziny o innych narodowościach. Brad Pitt (43 l.) zaprzecza tej wiadomości.

 • Pitt i Jolie najbardziej seksowni

  Brad Pitt (42 l., "Troja" ) i Angelina Jolie (31 l., "Przerwana lekcja muzyki" ) zajęli pierwsze miejsca w plebiscycie mającym wyłonić najseksowniejsze gwiazdy Hollywood. Aktorzy zostali wybrani parą numer jeden. Plebiscyt przeprowadził magazyn "America's InStyle".

 • Jolie wraca do kraju z nowym synem

  W zeszłym tygodniu rodzina Angeliny Jolie i Brada Pitta powiększyła się o kolejne dziecko. Tym razem aktorka adoptowała trzyletniego Paxa Thiena - sierotę z wietnamskiego miasta Ho Chi Minh. Wczoraj w nocy wszyscy wrócili do USA.

 • Angelina Jolie: Szczegóły porodu

  Angelina Jolie (31 l., "Lara Croft: Tomb Raider" ) i Brad Pitt (42 l., "Troja" ) po raz pierwszy od czasu narodzin wspólnej córeczki Shiloh złożyli publiczne oświadczenie, w którym dziękują personelowi szpitala Cottage Medi-Clinic za wysiłek i zaangażowanie podczas porodu.

 • Kolejne dziecko Jolie

  Angelina Jolie oświadczyła ostatnio, że zamierza zostać przy dotychczasowym wędrownym trybie życia u boku swojego partnera Brada Pitta i szóstki ich dzieci. Co więcej, aktorka nie chce na tym poprzestać i już myśli o dalszym powiększeniu rodziny.

 • Angelina Jolie w ciąży?

  Hollywoodzka para Angelina Jolie - Brad Pitt chce mieć kolejne dziecko.

 • Nowa adopcja Brangeliny!

  Jolie (32 l.) i Pitt (43 l.) adoptują czwarte dziecko. Czyżby w ten sposób chcieli uratować swój związek? Para ma już czwórkę dzieci - "własną" roczną Shiloh, dwuletnią Zaharę z Etiopii, pięcioletniego Maddoxa z Kambodży i trzyletniego Paxa Thiena z Wietnamu.

 • Pitt i Jolie: Historia pewnej plotki

  Naprawdę nie wiadomo już, w co wierzyć. Najpierw słynna zakochana para Brad Pitt (42, "Troja" ) i Angelina Jolie (30 l., "Mrs & Mrs Smith" ) oświadczyła, że nigdy się nie pobierze. Potem świat obiegła informacja o sekretnych przygotowaniach do ślubu. Teraz wybuchła kolejna medialna bomba - najsłynniejsza hollywoodzka para, nazywana przez tabloidy "Brangelina", zawarła związek małżeński.