• Informacje na temat:

  brad pitt skandal

Artykuły na temat: brad pitt skandal
 • Angelina Jolie: Wojna z teściową przybiera na sile!

  Gdy kilka tygodni temu prawnik Angeliny Jolie (43 l.) ogłosił, że aktorka i jej mąż Brad Pitt (55 l.) po dwóch latach walki zawarli w końcu porozumienie w sprawie rozwodu i podziału opieki nad ich sześciorgiem dzieci, wydawało się, że to już koniec sądowej batalii pary. A jednak nie...

 • Pitt przyczyną ataku serca

  22-letnia April Florio, która jakoby miała odrzucić zaloty 42-letniego Brada Pitta ( "Ocean's Twelve: Dogrywka" ), stanowczo dementuje te pogłoski. Mówi, że ostatnie doniesienia mediów zburzyły jej rodzinne szczęście - jej matka trafiła do szpitala z zawałem serca. Zrujnowały także jej potencjalną aktorską karierę.

 • "Przyjaciele": Romans, którego nie było?

  Prawdziwy skandal wywołał tabloid "Star", który napisał, że Jennifer Aniston podczas pracy na planie "Przyjaciół" zdradzała ówczesnego męża, Brada Pitta, z Mattem LeBlancem. - Dobrze się bawił. Miał nawet romans z jedną z dziewczyn... Jen. Uprawiali seks w garderobie - ujawnił ojciec aktora, Paul LeBlanc. Na reakcję aktorki nie trzeba było długo czekać. - Jennifer i Matta nie łączyła żadna...

 • Jonah Hill i Brad Pit: Kolejny film

  Jonah Hill i James Franco wystąpią w nowej produkcji Brada Pitta "True Story". Jest to adaptacja książki Michaela Finkela.

 • Johnny Depp: Będzie w każdym domu

  Nie będzie to wcale debiut serialowy Deppa. Na początku kariery, w latach 1987-1990, grał bowiem w serialu „21 Jump Street”, w którym pierwsze kroki stawiał też Brad Pitt! Tym razem do zagoszczenia(...) siebie. Wystarczy przypomnieć jego gościnne występy w brytyjskich serialach komediowych „Fast Show” czy „Pastor na obcasach”. Dzieci rządzą W życiu prywatnym Deppa od lat brak skandali. Ostatnio...

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Laureat Złotej Palmy trafia do kin!

  Laureat Złotej Palmy na festiwalu w Cannes - "Drzewo życia" z Bradem Pittem oraz Seanem Pennem, to najbardziej oczekiwana premiera tygodnia. Na ekrany trafią też: thriller "Hanna" z Saoirse Ronan i Cate Blanchett oraz nominowany do Oscara grecki obraz "Kieł".

 • Przepis na hit? Romans między aktorami

  Jaki jest przepis na udany hit filmowy? Piękna para, wielka tajemnica i efektowna strzelanina. Można także dołożyć romans między aktorami i wszystko doprawić szczyptą skandalu. Efekt gwarantowany!

 • Clooney: Praca czy rodzina?

  Żadnych skandali, rozstań, romansów. Tylko opowieści o tym, jak bardzo chce mieć rodzinę. Co się stało z najbardziej zatwardziałym kawalerem w Hollywood, George'em Clooneyem?!

 • Kim są "ikony popkultury"?

  30 stycznia telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję dokumentalnej serii "Ikony popkultury". 21-odcinkowy cykl poświęcony będzie biografiom najpopularniejszych postaci świata filmu i rozrywki.

Dyskusje na temat: brad pitt skandal
 • Re: Perfumy będą na razie sprzedawane...

  Jestem bardzo zdziwiona i zła na cały męski ród, że faceci - a tak na prawdę ten jeden, ponoć najprzystojniejszy facet Ameryki Brad Pitt - nie potrafią docenic kobiety, która kocha, jest spokojna, miła, nie ma na swoim koncie wielu męskich "zdobyczy", nie łajdaczy się i nie jest zimną bestią. Jak to jest że takie zimne baby zawsze górą. Skandal, każdy chłop, jest idiotą, jeśli nie potrafi docenić