• Informacje na temat:

  brad renfro

Artykuły na temat: brad renfro
 • Brad Renfro w "The Jacket"

  Brad Renfro ("Uczeń szatana", "Ghost World" , "Tart" , "Zlecenie" ) dołączy do obsady dreszczowca "The Jacket". Projekt opowiada o żołnierzu, który zostaje niesłusznie skazany za morderstwo i trafia do szpitala psychiatrycznego, gdzie zaczynają się z nim dziać bardzo dziwne rzeczy. Renfro zagra w filmie rolę drugoplanową u boku Adriena Brody'ego ( "Pianista" ) i Keiry Knightley ( "Piraci

 • Hannah, Renfro i Forsythe w "The Job"

  Daryl Hannah ( "Szkoła uczuć" , "Wall Street" ), Brad Renfro ( "Tart" ) oraz William Forsythe ( "Twierdza" ) mają wystąpić w najnowszej produkcji wytwórni Platform Entertainment. Na fotelu reżysera obrazu "The Job" zasiądzie Kenny Golde, który jednocześnie jest twórcą scenariusza.

 • Franco artystą, Pattinson nie rozumie

  James Franco ("127 godzin") zadebiutuje na weneckim Biennale jako twórca filmowego hołdu dla Brada Renfro - tragicznie zmarłego w 2008 roku aktora.

 • Zmarł z przedawkowania narkotyków

  Aktor Brad Renfro, znany m.in. z filmu "Klient", zmarł w wieku 25 lat z powodu przedawkowania heroiny i morfiny - ocenili koronerzy z Los Angeles.

 • Zielone światło dla Freddy'ego i Jasona

  Wytwórnia New Line postanowiła wreszcie rozpocząć intensywne prace nad długo przygotowywanym i niecierpliwie oczekiwanym projektem "Freddy vs Jason", w którym spotkają się dwaj przerażający bohaterowie - Freddy Krueger ("Koszmar z ulicy Wiązów") i Jason Vorhees ("Piątek trzynastego"). Reżyserem krwawej opowieści będzie Ronny Yu. Na razie wiadomo, iż w filmie wystąpią Robert Englund i Brad Renfro.

 • Nowa ofiara Freddy'ego i Jasona

  Według najnowszych doniesień z planu realizacji horroru "Freddy vs Jason", Brada Renfro ( "Tart" ) zastąpi Jason Ritter, aktor znany z roli w dreszczowcu "Swimfan", który znalazł się w tym tygodniu na szczycie amerykańskiego box office'u. Nie wiadomo, dlaczego Brad Renfro opuścił ekipę obrazu.

 • Paul Walker na rozdaniu Oscarów?

  Czy 40-letni Paul Walker, który w sobotę, 30 listopada, zginął tragicznie w wypadku samochodowym, zostanie uhonorowany podczas gali oscarowej tak, jak Heath Ledger, Brittany Murphy i Whitney Houston czy też pominięty, jak Brad Renfro, George Carlin i Farrah Fawcett?

 • Szkocki George Clooney

  George Clooney ( "Okrucieństwo nie do przyjęcia" ) najbliższe tygodnie spędzi w Szkocji. Aktor w tamtejszych plenerach nadzoruje bowiem produkcję psychologicznego dreszczowca "The Jacket". Jak donoszą szkoccy reporterzy, Clooney pojawił się w Glasgow opalony i pełen zapału do pracy. Najpierw w otoczeniu ochroniarzy zwiedził miasto. Pierwszy klaps na planie "The Jacket" padł w poniedziałek, 19 stycznia.

 • Nowy film Matta Dillona

  Matt Dillon, hollywoodzki aktor znany z ról komediowych w takich filmach jak "Sposób na blondynkę", "Za wszelką cenę", czy "Pocałunek przed śmiercią", wystąpi w najnowszej produkcji Scotta Kalverta, zatytułowanej "Deuces Wild". Akcja będzie rozgrywać się na przełomie lat 50. i 60. wśród grupy młodzieży, zamieszkującej nowojorski Brooklyn.

 • Reżyser "Dzieciaków" znowu szokuje

  Larry Clark, twórca głośnego przed kilku laty filmu "Dzieciaki" ("Kids"), postanowił po raz kolejny zaszokować Amerykę. W dramacie "Bully", tak jak wcześniej w "Dzieciakach", za który uhonorowano go Złotą Plamą w Cannes w 1995 roku, przedstawił świat nastolatków, który został opanowany przez seks, narkotyki i przemoc. Według reżysera najważniejszym problemem jest obecnie przemoc w szkole wśród nastolatków.

Wideo na temat: brad renfro
 • Ślepy traf

  Student, który zarabia na czesne uprawiając internetowy hazard, pada ofiarą oszustwa i zostaje doprowadzony do ruiny. Mimo iż grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo, wyrusza na Florydę, by wymierzyć sprawiedliwość właścicielowi portalu, bezwzględnemu gangsterowi, który nie cofnie się przed niczym, by udowodnić, że "kasyno zawsze wygrywa". W rolach głównych: nagrodzony Oscarem Ben Affleck ("Armageddon"), Gemma Arterton ("Książę Persji: Piaski czasu"), Justin Timberlake ("Social Network") i...

 • Mission Impossible: The Ghost Protocol

  Oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, agent IMF Ethan Hunt wraz z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków w chwili, kiedy prezydent wdraża "Ghost Protocol". Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji oraz uniemożliwienie kolejnego ataku. Sprawę komplikuje fakt, iż Ethan zostaje zmuszony do podjęcia się misji wraz z zespołem byłych agentów IMF, których osobistych motywów do końca nie poznał.

 • San Andreas

  Na skutek przesunięcia, cieszącego się złą sławą, uskoku San Andreas w Kalifornii dochodzi do trzęsienia ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Pilot helikoptera ratunkowego (Johnson) i jego żona, z którą nie utrzymuje kontaktów, muszą udać się z Los Angeles do San Francisco, aby uratować swoją jedyną córkę. Okazuje się jednak, że karkołomna podróż na północ jest jedynie początkiem, a gdy oboje myślą, że najgorsze już za nimi... jest tylko gorzej.