• Informacje na temat:

  bradley e trener gwiazd

Artykuły na temat: bradley e trener gwiazd
 • "Z Archiwum X": Gorące nowości w USA

  ..." - sequel popularnego sitcomu ABC lat 90. "Świat wg trenera" oraz "You, Me, and the End of the World" - Rob Lowe w roli wielebnego Juda Suttona, który dowodzi grupą dziwaków w obliczu informacji(...)" - serialowa wersja filmu "Jesteś Bogiem", z gościnnym udziałem Bradleya Coopera, jej producenta. Prócz tego stacja pokaże "Code Black" - kulisy życia pracowników najbardziej zapracowanego oddziału...

 • "Kac Vegas w Bangkoku": Podkręcony absurd

  30 listopada na płytach DVD i Blu-ray debiutuje "Kac Vegas w Bangkoku" - sequel komediowego hitu "Kac Vegas" z 2009 roku. - Żaden z nas nie chciał odgrzewać pierwszej części. Byliśmy z niej tacy dumni i żaden z nas nie chciał tego zepsuć. Druga część musiała być dużo lepsza, bardziej zwariowana i niebezpieczna - przekonuje aktor Ed Helms.

 • Być jak Brad Pitt

  Jest utalentowany, przystojny, bogaty, jego narzeczoną i matką jego dzieci jest najpiękniejsza kobieta na świecie, a do tego sam wygląda, jakby czas się dla niego zatrzymał. Czego Brad Pitt mógłby chcieć więcej? Może Oscara? Aż trudno uwierzyć, że 18 grudnia aktor kończy 50 lat!

 • Pamiętacie te filmy karate?

  W tym tygodniu na polskich ekranach zadebiutował film "Karate Kid", będący nową wersją obrazu o tym samym tytule sprzed ponad 25 lat. Mimo że z pewnością nie dorównuje poziomem sławnemu oryginałowi, to można go dopisać do interesującego nurtu, który określiłbym mianem turniejowych filmów karate. Oto jego najwybitniejsi przedstawiciele.