• Informacje na temat:

  brady corbet

Artykuły na temat: brady corbet
 • "Eden": "Boyhood" w rytmie Daft Punk

  Nagrodzona w Cannes i wyróżniona na najważniejszych festiwalach francuska reżyserka Mia Hansen-Love przedstawia przejmującą i elektryzującą opowieść o ludziach, których muzyka klubowa portretuje lepiej niż cokolwiek innego. "Eden", czyli pulsująca tanecznym bitem podróż młodego człowieka w dorosłość, w kinach już w maju!

 • Kto kumplem Spider-Mana?

  Trwają castingi do filmowej kontynuacji "Niesamowitego Spider-Mana". Wiadomo, że swoje role powtórzą w niej Andrew Garfield i Emma Stone, ale pojawią się także nowe, choć fanom komiksu bardzo dobrze znane postaci. Jedną z nich będzie Harry Osborn.

 • Off Plus Camera: Znamy laureatów!

  Rozdano nagrody 6. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Pluc Camera. Najważniejszy laur festiwalu, Krakowską Nagrodę Filmową (w wysokości 100 tys. dolarów), otrzymał polski reżyser Marcin Krzyształowicz za film "Obława". Gala odbyła się w sobotę, 20 kwietnia, w kinie Kijów.Centrum.

Wideo na temat: brady corbet
 • Martha Marcy May Marlene

  "Strach jest dobry. Dzięki niemu uświadamiamy sobie, że coś jest nie tak" --Patrick Elizabeth Olsen zagrała w filmie Seana Durkina dziewczynę, która przechodzi poważny kryzys tożsamości po tym jak uciekła z sekty. Nie może sobie poradzić z przeszłością, nie wie co czeka ją w przyszłości. Ogarnia ją lęk i trudne do zrozumienia poczucie winy. Reżyser zdobył nagrodę na tegorocznym festiwalu filmowym w Sundance, a także w Cannes. Film zaczyna się sceną, w której Martha (Elizabeth Olsen) ucieka z...

 • Eden

  Paul nie widzi świata poza muzyką. Jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią: podróże, kluby, seks, narkotyki i szaleństwa młodości. Jednak to muzyka jest dla Paula wszystkim - jedyną miłością, prawdziwą pasją, sposobem na zabawę, szczęście i spełnienie. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Kolejne romanse, kolejne kluby, kolejne próby...

 • Diaz

  Rekonstrukcja ostatnich dni szczytu G8 z lipca 2001 roku. W Genui zbierają się najważniejsi politycy świata, a także tysiące protestujących alterglobalistów. W mieście panuje ogromne napięcie, a sytuacja wymyka się spod kontroli w dniu, w którym podczas starć z policją ginie 23-letni Carlo Giuliani. Vicari pokazuje obie strony barykady: manifestantów i policję.