• Informacje na temat:

  brahim zaibat madonna

Artykuły na temat: brahim zaibat madonna
 • Madonna zaręczyła się z 25-letnim kochankiem

  Zagraniczne media poinformowały właśnie, że 25-letni Brahim Zaibat oświadczył się swojej starszej o trzydzieści lat ukochanej...

 • Madonna wynajęła... kino w Holandii

  Madonna (53 l.) pozwoliła sobie na odrobinę ekstrawagancji i wynajęła kino w Amsterdamie. W ten sposób chciała odpocząć od europejskiej trasy koncertowej.

 • Kochanek Madonny przerywa milczenie

  ..." Madonna to zwykła kobieta" - twierdzi nowy, 24-letni kochanek gwiazdy pop, francuski tancerz Brahim Zaibat .

 • W ostatnim tygodniu stało się jasne, że nowym partnerem Madonny (52 l.) jest, nie jak przypuszczano choreograf Brahim Rachiki , a 20-letni tancerz Brahim Zaibat . Artystka i jej nowy chłopak zostali przyłapani przez paparazzi w jednym z nowojorskich klubów.

 • Nowy chłopak Madonny ma 24 lata

  Gwiazda pop Madonna to "zwykła kobieta". Tak przynajmniej twierdzi nowy partner artystki - francuski tancerz Brahim Zaibat.

 • Młody tancerz mężem Madonny?

  24-letni tancerz Brahim Zaibat ponoć oświadczył się 53-letniej gwieździe pop Madonnie.

 • Madonna: Przepychanki i awantury

  Chaos i pozamykane ulice we Florencji - tak wyglądało historyczne centrum miasta w niedzielny wieczór, gdy Madonna przyszła zwiedzić Galerię Uffizi po godzinach otwarcia. W napierającym tłumie fanów doszło do przepychanek i awantury, interweniowała policja.

 • 24-letni chłopak Madonny jest wzorcem dla jej dzieci

  Młodszy o 29 lat partner gwiazdy pop Madonny jest ponoć świetnym wzorcem dla dzieci piosenkarki.

Zdjęcia na temat: brahim zaibat madonna
Wideo na temat: brahim zaibat madonna
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

 • Wielkie wesele

  Elle (Diane Keaton) i Don (Robert De Niro) Griffinowie nienawidzą się najbardziej na świecie. Gdyby mogli - rozszarpali by się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto - biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego - wystarczy nie zachowywać się jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata! Czy to będzie łatwe?...