• Informacje na temat:

  brandy norwood

Artykuły na temat: brandy norwood
 • Brandy Norwood, znana amerykańska wokalistka soulowa, została uhonorowana w Los Angeles nagrodą Grosvenor Award. Otrzymała ją za działalność muzyczną i charytatywną.

 • Afrodyzjak Brandy

  Specjalizująca się w r'n'b Brandy przygotowuje się do wydania czwartego w dorobku albumu. Krążek noszący tytuł "Afrodisiac" ma ukazać się pod koniec czerwca.

 • Powraca Brandy

  Najnowszy, a czwarty w jej karierze, album Brandy, ukaże się pod koniec czerwca. Wokalistka wydała już pierwszego singla "Talk About Our Love". Producentem piosenki jest Kanye West, który wyprodukował hity m.in. dla Alicii Keys, Jay-Z, Ludacris'a oraz Talib'a Kweli.

 • Brandy: Połączeni tragedią?

  Amerykańska wokalistka r'n'b Brandy Norwood (26 l.) pod koniec października zerwała zaręczyny z Quentinem Richardsonem, 25-letnim koszykarzem drużyny Phoenix Suns. Dwa miesiące później spotkała się z byłym chłopakiem na pogrzebie jego brata. Według plotka rskich doniesień, ta tragedia ponownie zbliżyła ich do siebie.

 • Brandy ma córkę

  Brandy, która mimo zaledwie 23 lat jest wielką gwiazda amerykańskiej sceny soulowej, urodziła swoje pierwsze dziecko. W niedzielę, 16 czerwca, piosenkarka powiła córeczkę, której ojcem jest mąż Brandy, producent Robert Smith.

 • Brandy woli mamę

  Brandy rozstała się z menedżerem Bennym Mediną. Wokalistka uznała, że najlepiej o jej interesy zadba jej własna matka, która zajmowała się tym przez wiele lat.

 • Brandy za kratki?

  Amerykańska wokalistka r'n'b i aktorka Brandy może trafić na rok do więzienia, jeśli zostanie skazana za spowodowanie śmiertelnego wypadku samochodowego w 2006 roku.

 • Brandy: Rockowe inspiracje

  Ciemnoskóra piękność, wokalistka r'n'b Brandy na najnowszej płycie "Afrodisiac" wykorzystała fragment utworu brytyjskich heavymetalowców z Iron Maiden. Brandy chyba mocno inspiruje się twórczością artystów z Wysp, bo zsamplowała także fragment nagrania innej brytyjskiej grupy Coldplay.

 • Brandy w rodzinnej atmosferze

  Brandy, jej mąż, i jednocześnie producent, Robert "Big Bert" Smith oraz ich pięciomiesięczna córeczka Sy'rai, nawet podczas pracy są nierozłączni. Ostatnich kilka tygodni rodzinka spędziła w studiu, pracując nad kolejnym - po wydanej w tym roku płycie "Full Moon" - albumem artystki.

 • Nowa miłość Brandy

  Amerykańska wokalistka r'n'b Brandy (27 l.) znalazła nową miłość. Teraz spotyka się z początkującym projektantem Michaelem Knightem, który występuje w reality show o modzie "Project Runway".

Wideo na temat: brandy norwood
 • Arthur

  Lata 80. to czas nie tylko zwariowanych kreacji w świecie mody, ale również fantastycznych i ponadczasowych komedii. Zrealizowany w 1981 roku "Arthur" z Dudleyem Moorem i Lizą Minelli w rolach głównych dziś zaliczany jest do grona ponadczasowych produkcji filmowych. Trzydzieści lat później wytwórnia Warner Bros. i firma Galapagos Films przedstawiają jej nową, uwspółcześnioną wersję w gwiazdorskiej obsadzie. Arthur (Russell Brand) wiedzie życie, którego można mu tylko pozazdrościć. Jest...

 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Do zaliczenia

  Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w college’u. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego "pierwszego razu", ale kolekcja doświadczeń z długiej listy "do zaliczenia".