• Informacje na temat:

  brat angeliny

Artykuły na temat: brat angeliny
 • Angelina Jolie (40 l.) jest jedną z najsłynniejszych aktorek na świecie. Być może nie wszyscy wiedzą, że gwiazda ma starszego o dwa lata brata, który także działa w branży filmowej. James Haven Voight nie wybrał jednak aktorstwa, a reżyserię. Podobni?

 • "Niezłomny" Angeliny Jolie: Jest trailer

  Właśnie pojawił się pierwszy polski trailer filmu "Niezłomny", nowej produkcji wyreżyserowanej przez Angelinę Jolie ("Kraina miodu i krwi"). Trzeba dodać, że jest to zwiastun niezwykle efektowny.

 • Brad Pitt wyjawi wszystkie sekrety Angeliny Jolie?

  ...matką i działaczką charytatywną, słynęła nie tylko z ról filmowych, ale także m.in. z kolekcji noży, "przygód" z heroiną, całowania rodzonego brata w usta, romansów z kobietami i noszenia fiolki...

 • Brat Jolie martwi się o aktorkę

  Brat aktorki Angeliny Jolie, James Haven Voight, martwi się o zdrowie swojej siostry. Voight obawia się, że aktorka naraża swoje zdrowie na szwank, zamartwiając się wciąż śmiercią ich matki, Marcheline Bertrand.

 • Wyznania brata Angeliny

  James Haven, brat Angeliny Jolie, udzielił niedawno wywiadu, w którym zwierza się z problemów rodzinnych. James twierdzi, że po śmierci matki Marcheline Bertrand w styczniu tego roku, on i Angelina czują się sierotami. Nie utrzymują bowiem kontaktu z ojcem, aktorem Johnem Voightem.

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe filmy Ridleya Scotta, Angeliny Jolie, rodzeństwa Wachowskich i Paula Thomasa Andersona. Ekranizacje komiksów, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty, kolejne odsłony popularnych serii. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Ich córka chce być chłopcem!

  Córka Angeliny Jolie (39 l.) i Brada Pitta (51 l.), 8-letnia Shiloh, chce, by nazywać ją John.

 • Matczyne troski Angeliny Jolie

  Może się wydawać, że taka gwiazda, jak Angelina Jolie nie ma żadnych trosk. Jest jednak inaczej. Okazuje się bowiem, że aktorka obawia się, że nie jest wystarczająco dobrą matką.

 • Brangelina razem do końca życia

  Brat Angeliny uważa, że Pitt jest dla jego siostry partnerem idealnym.

 • Brad Pitt nie jest dobrym ojcem

  Brat Angeliny Jolie (31 l., "Przerwana lekcja muzyki" ) uważa, że Brad Pitt (42 l., "Troja" ) nie troszczy się o Angelinę i dzieci wystarczająco. Troskliwy brat zaproponował więc swojej siostrze, że ta może się do niego wprowadzić.

Wideo na temat: brat angeliny
 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.

 • Mój brat jest jedynakiem

  Dwaj bracia dorastają w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, w małym miasteczku, na południe od Rzymu. Przystojny i nieco próżny Manrico podejmuje pracę w fabryce, zostaje przewodniczącym związków zawodowych i marzy o rewolucji. Jego młodszy brat Accio ma poglądy są skrajnie prawicowe. W życiu obu braci pojawia się Francesca, studentka pochodząca z arystokratycznej rodziny. Połączeni miłością i przyjaźnią, Manrico, Accio i Francesca, próbują stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą ze sobą: rodzina,...

 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...

Dyskusje na temat: brat angeliny
 • Re:

  nic dziwnego że brat pitt ją zostawił dla angeliny jolie ,przynajmniej sobie pourzywał a teraz nikt jennfier nie chce,no i weż tu sobie babe po kimś jak tylko nogi rozkłada.podobno z angelina też juz ie jest bo zagrała z banderasem w jakimś obyczaju erotycznym,sceny były dość odważne,i ją bratt też zostawił,ale przynajmniej był między nogami jennifer i angeliny