• Informacje na temat:

  brat dody

Artykuły na temat: brat dody
 • Nowy chłopak Dody to brat ukochanego Zosi Ślotały!

  ...zajmuje nowy ukochany Dody, niejaki Emil. "(...) Nowy wybranek Dody to, podobnie jak jej ekspartner Adam Darski, fan ciężkiego brzmienia. (...) Ale Emil nie żyje tylko muzyką - ma też nosa do interesów" - czytamy w gazecie. Co ciekawe, partner piosenkarki to brat bliźniak ukochanego Zosi Ślotały, lidera grupy metalowej Maqama! Mężczyźni prowadzą wspólnie interesy. "Bracia mają firmę...

 • Bracia z platynową edycją (nowa piosenka "Niepisane")

  3 marca do sprzedaży trafi platynowa edycja płyty "Zmienić zdarzeń bieg" grupy Bracia. Poniżej możecie posłuchać promującej ją nowej piosenki "Niepisane".

 • Brat poniża Dodę. To cios poniżej pasa!

  Kiedy przyrodni brat skandalistki pojawił się w sądzie na rozprawie wytoczonej Agnieszce Szulim przez jego ojczyma, można było odnieść wrażenie, że rodzinny kryzys już minął. Miło przywitał się(...) chrzestną chłopczyka została "Jina", czyli Diana Schaffer, nowa podopieczna Rafała, której karierą zajął się po zawodowym zerwaniu z siostrą. Dla Dody to podwójny policzek. Dziesięć lat temu bardzo...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Brat Dody pozwał Szulim. Domaga się przeprosin na wizji!

  Najpierw rodzice, teraz brat Dody pozwał Agnieszkę Szulim (35 l.). O co chodzi?

 • "Pod kopułą": Za co kochamy Stephena Kinga?

  Serial "Pod kopułą" zrealizowano na podstawie powieści mistrza horroru Stephena Kinga. Akcja rozgrywa się w ciągu 9 dni w niewielkim amerykańskim miasteczku, które zostaje odcięte od świata przez tajemnicze pole siłowe. W USA produkcję obejrzało ponad 17 mln widzów. W Polsce serial emituje obecnie Canal+.

 • Doda kłóci się z bratem o kasę!

  Rafał Rabczewski, przyrodni brat Dody (30 l.), dotąd był największym sojusznikiem i wsparciem skandalistki. Niestety, rodzeństwo poróżniły kwestie finansowe.

 • Doda pogodziła się z bratem

  Kontrowersyjna wokalistka przez lata nie utrzymywała kontaktu z Rafałem. Rozpad grupy Virgin to zmienił...

 • Doda pogodziła się z bratem! Zdjęcia mówią wszystko

  Stosunki Dody (34 l.) i jej brata nie były najlepsze. Okazuje się jednak, że teraz chyba znacznie się poprawiły. Dowodem mogą być zdjęcia, jakie wokalistka opublikowała na Instagramie.

 • Psy Dody też uczą się jeździć

  Popularna piosenkarka uczy się jeździć samochodem. A z nią jej psy!

Wideo na temat: brat dody
 • Była Szyca zdradziła płeć dziecka!

  Była Szyca spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Ojcem został brat nowego chłopaka Dody. Obrotna celebrytka nie próżnuje i stara się dorobić, ile się tylko da. Właśnie stworzyła kolekcję ubrań dla przyszłych mam. Agnieszka Jastrzębska odwiedziła ją podczas sesji zdjęciowej promującej te "cuda". "To rzeczy, które rosną razem z tobą" - przyznała. Przyszła mama zdradziła również, jak się czuje

 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.

 • Mój brat jest jedynakiem

  Dwaj bracia dorastają w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, w małym miasteczku, na południe od Rzymu. Przystojny i nieco próżny Manrico podejmuje pracę w fabryce, zostaje przewodniczącym związków zawodowych i marzy o rewolucji. Jego młodszy brat Accio ma poglądy są skrajnie prawicowe. W życiu obu braci pojawia się Francesca, studentka pochodząca z arystokratycznej rodziny. Połączeni miłością i przyjaźnią, Manrico, Accio i Francesca, próbują stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą ze sobą: rodzina,...