• Informacje na temat:

  brat grzegorza markowskiego

Artykuły na temat: brat grzegorza markowskiego
 • Grzegorz Markowski (60 l.) o nominacji brata Rafała (55 l.) na biskupa dowiedział się z mediów. Mimo to od razu zadzwonił, by pogratulować mu awansu w kościelnej hierarchii.

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Wielkie pojednanie w domu Markowskich!

  ...udziału w ŚDM zachęca również młodszy o pięć lat brat byłego wokalisty Perfectu Rafał Markowski, biskup pomocniczy archidiecezji warszawskiej.  "To nie tylko emocje. To wiara, która prowadzi do spotkania z Bogiem i drugim człowiekiem" – mówi. Chyba nie ma w Polsce drugiej takiej rodziny. Jeden brat rockandrollowiec, który wszystkiego w życiu spróbował, a drugi – biskup. W dzieciństwie nie było im...

 • Markowscy świętują wcześniej

  W niedzielnym programie RMF Extra w radiu RMF FM gościła rodzina Markowskich: Patrycja, Grzegorz oraz brat Grzegorza Rafał, który jest księdzem.

 • Wujek biskup nieźle zaskoczył Patrycję Markowską!

  Dzięki biskupowi Rafałowi Markowskiemu komunia święta synka Patrycji była wyjątkowa. Czy to oznacza, że odpuścił bratanicy w kwestii życia "na kocią łapę"?

 • Markowski i Sygitowicz razem

  26 marca ukaże się wspólna płyta Grzegorza Markowskiego i Ryszarda Sygitowicza, odpowiednio obecnego wokalisty i byłego gitarzysty Perfectu. We wtorek (9 lutego) w RMF FM miała miejsce premiera nowego utworu promującego to wydawnictwo.

 • Patrycja Markowska żyje bez ślubu. Znany duchowny krytykuje

  ...okresy: od zauroczenia po narzeczeństwo i ślub. Nie jest dobrze, gdy kolej rzeczy się odwróci, jakiś etap się przyspieszy czy pominie - wyjaśniał kapłan. Życie jego bratanicy, Patrycji Markowskiej, pod(...) Patrycja jest w ciąży, Jacek oświadczył się. Poznał rodziców ukochanej, Grzegorza i Krystynę Markowskich. Młodzi snuli plany. - Marzę, żeby tata zaśpiewał na naszym weselu. To będzie najcudowniejszy...

 • Markowska ochrzciła

  W pierwszy dzień świąt wielkanocnych Patrycja Markowska (29 l.) i jej partner Jacek Kopczyński (37 l.) ochrzcili swojego pierworodnego synka Filipka (2 mies.). Na tę okazję specjalnie zamknięto kościół.

 • Znamy szczegóły ślubu Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego!

  ...i indywidualne rozmowy. Patrycja Markowska otoczona została szczególną uwagą. Nie tylko dlatego, że jest znaną piosenkarką, ale również z tego powodu, iż jest bratanicą biskupa pomocniczego warszawskiego Rafała Markowskiego. Nie jest przecież tajemnicą, że młodszym bratem lidera Perfektu, Grzegorza Markowskiego (63 l.), jest właśnie ksiądz. W tej rodzinie wszyscy trzymają się bardzo blisko...

 • Liderzy Perfectu razem

  Pod szyldem Markowski & Sygitowicz nad wspólnym albumem pracują obecni i byli muzycy Perfectu: Grzegorz Markowski i Ryszard Sygitowicz.

Wideo na temat: brat grzegorza markowskiego
 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.

 • Mój brat jest jedynakiem

  Dwaj bracia dorastają w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, w małym miasteczku, na południe od Rzymu. Przystojny i nieco próżny Manrico podejmuje pracę w fabryce, zostaje przewodniczącym związków zawodowych i marzy o rewolucji. Jego młodszy brat Accio ma poglądy są skrajnie prawicowe. W życiu obu braci pojawia się Francesca, studentka pochodząca z arystokratycznej rodziny. Połączeni miłością i przyjaźnią, Manrico, Accio i Francesca, próbują stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą ze sobą: rodzina,...

 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...