• Informacje na temat:

  brat kevina

Artykuły na temat: brat kevina
 • Macaulay Culkin bawił na ekranie w filmie "Kevin sam w domu", lecz w jego życiu rozgrywał się dramat

  Macaulay Culkin (38 l.) zdobył sławę dzięki głównej roli w komedii "Kevin sam w domu". Widzowie z całego świata pokochali ten film. Także w Polsce został doceniony i wielu z nas nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia bez "Kevina". Natomiast mało kto wie, że gdy aktor bawił ludzi na ekranie, w jego życiu prywatnym rozgrywał się dramat. Ojciec znęcał się nad nim i stosował wobec niego groźby.

 • "Kevin sam w domu": 10 rzeczy, o których nie wiedzieliście...

  Ciepły, rodzinny i... kompletnie zwariowany. Film Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" od 24 lat jest daniem obowiązkowym na naszym wigilijnym stole. Myślicie, że wiecie o nim wszystko? Sprawdźcie!

 • "Impersonalni": Wielki Brat patrzy

  Uznany scenarzysta, producent i reżyser J.J. Abrams, twórca serialu "Fringe: Na granicy światów" oraz producent i scenarzysta Jonathan Nolan, współautor superprodukcji "Mroczny Rycerz" i "Mroczny Rycerz powstaje" przedstawiają dramat kryminalny, jakiego jeszcze nie było. "Impersonalni" to trzymająca w napięciu opowieść, w której nie brakuje policjantów, przestępców, korupcji oraz najnowocześniejszych technik wywiadowczych. Pierwszy sezon serialu nominowanego do nagrody Emmy debiutuje na DVD w...

 • "House of Cards": Nie chodzi w ogóle o politykę

  "Praca przy 'House of Cards' jest najlepszym doświadczeniem w całym moim życiu zawodowym. Będzie mi bardzo miło ciągnąć to tak długo, jak będzie potrzeba" - mówi w rozmowie z RMF FM Michael Dobbs, twórca książkowego pierwowzoru historii Franka Underwooda i producent wykonawczy bijącego rekordy popularności serialu z Kevinem Spacey w roli głównej.

 • Kevin Jonas: Ślub już niedługo

  Nick Jonas z zespołu The Jonas Brothers zdradził, że jego brat Kevin ma zamiar wziąć ślub ze swoją partnerką Danielle Deleasa jeszcze tej zimy.

 • Andrew Wood (Mother Love Bone): Pierwsza ofiara heroinowego amoku

  25 lat temu, 19 marca 1990 roku w wieku 24 lat zmarł Andrew Wood, wokalista grupy Mother Love Bone, której muzycy po tej tragedii utworzyli Pearl Jam.

 • Bracia i siostry

  Kevin i Justin zabierają Tommy'ego na krótkie wakacje do Meksyku, aby w spokoju przemyślał swoją sytuację i podjął decyzję odnośnie przyszłości. Kitty i Evan odsuwają się od Nory, by ta mogła bliżej zapoznać się z przyrodnim bratem. Ryan zdradza Rebece swoją tajemnicę.

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Bracia i siostry

  Sarah jest podekscytowana swoim nowym romansem. Kevin i Scotty czekają na wieści dotyczące ich dziecka noszonego przez matkę zastępczą. W międzyczasie...

 • "Blue Ruin": Brat "Kevina" wraca po latach

  Pamiętacie Devina Ratraya, gburowatego brata tytułowego bohatera w komedii "Kevin sam w domu"? W sierpniu będziemy mogli zobaczyć go w amerykańskim filmie "Blue Ruin".

Zdjęcia na temat: brat kevina
Wideo na temat: brat kevina
 • Brat słynnego Kevina. Podobny?

  30-letni Kieran Culkin, młodszy brat popularnego Macaulaya (jeden z siedmiorga), wystąpił w nowym filmie twórców "Sposobu na blondynkę" oraz "Głupiego i głupszego" - "MOVIE 43". Widzicie podobieństwo?

 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.

 • Musimy porozmawiać o Kevinie

  Tytułowy Kevin to demoniczny nastolatek, który świadomie manipuluje swoim otoczeniem, nie uznaje żadnych zasad i z prowokującym uśmiechem mówi: "Wstajesz rano i oglądasz telewizję, jedziesz samochodem i słuchasz radia. Chodzisz do swojej nudnej pracy albo nudnej szkoły, ale o tym nie mówią w głównym wydaniu wiadomości. Doszło do tego, że nawet ludzie z telewizji często oglądają telewizję. Na co oni wszyscy tak patrzą? Właśnie na takich jak ja..." Magnetyczna Tilda Swinton i demoniczny Ezra...

Dyskusje na temat: brat kevina