• Informacje na temat:

  brat mikołaja krawczyka

Artykuły na temat: brat mikołaja krawczyka
 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski chce się żenić?

  Wszystko wskazuje na to, że w życiu Mikołaja Roznerskiego i Olgi Bołądź szykują się bardzo poważne zmiany. Jak informuje jeden z tygodników, Mikołaj poprosił ukochaną o rękę! Jaką dostał odpowiedź(...) Olgi Bołądź, która potwierdziła, że ukochany rzeczywiście oświadczył się aktorce. - Olga nie dała mu jeszcze odpowiedzi, ale to, że zostanie żoną Mikołaja, jest tylko kwestią czasu - czytamy...

 • Tolak kontra Krawczyk

  Trwa rywalizacja w show "jak Oni śpiewają". Podczas minionego odcinka widzowie zdecydowali o odejściu Joanny Trzepiecińskiej.

 • Mikołaj Krawczyk po raz pierwszy zagra w teatrze w Warszawie!

  ...zaledwie 13 lat w spektaklu "Piotruś Pan" w Teatrze Wybrzeże, oraz w Łodzi i Wrocławiu. Obok Mikołaja Krawczyka w "Porwaniu Sabinek" już za dwa tygodnie zobaczymy w Teatrze Kamienica m.in. Dorotą(...) honoru". Premiera "Porwania Sabinek" zaplanowana jest na 8 czerwca. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z próby medialnej z udziałem debiutującego w Warszawie Mikołaja Krawczyka i pozostałych...

 • Decyzją widzów Piotr Skarga z serial u "Mamuśki" odpadł z programu "Jak oni śpiewają". "Jeszcze w życiu nie czułem tak ogromnej tremy" - przyznał.

 • Mikołaj Krawczyk kobietą

  Trwa rywalizacja w show "Jak oni śpiewają". Podczas minionego odcinka widzowie zdecydowali o odejściu Joanny Trzepiecińskiej. Wszyscy uczestnicy śpiewali po dwa utwory - solo i w duetach.

 • W jej związku kryzys?

  W tym roku telewizja Polsat obchodzi 20-lecie istnienia. Jedną z najważniejszych produkcji w historii stacji jest niewątpliwie "Pierwsza miłość". Serial kojarzony jest między innymi z Anetą Zając, która gra w nim od samego początku - czyli od 2004 roku.

 • Wielkiego Brata: "W którym miejscu równik przechodzi przez Polskę?", po krótkim zastanowieniu odpowiedziała: "Przez północą część naszego kraju!". Christina Aguilera również się nie popisała! Kilka lat...

 • "Ranczo": Kulisy nowego sezonu

  Miłośników "Rancza", chcących obserwować ulubionych aktorów przy pracy, nie odstrasza odległość ani upał. Gdy na rynku w Jeruzalu powstają sceny do dziewiątej serii, wokół jest pełno widzów.

 • Zaręczyny z tajemnicą w tle

  ...bardzo wspierała młodszego brata Pawła, rozśmieszała go, kiedy był załamany i dodawała otuchy. Wierzyła, że Mariusz pokona białaczkę i tak też się stało. Pokazała również, jak bardzo kocha Pawła...

 • Świąteczne propozycje TVP

  Doskonałe kino familijne dla całej rodziny, bogata oferta dla najmłodszych widzów, specjalne świąteczne wydania popularnych programów i seriali oraz filmy w znakomitej obsadzie to propozycje Jedynki na nadchodzące Święta.

Wideo na temat: brat mikołaja krawczyka
 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.

 • Ratujmy Mikołaja

  Elf Bernard marzy, aby trafić do elitarnej grupy naukowców pracujących w tajnym laboratorium Świętego Mikołaja. Jednak, za sprawą niefortunnego wynalazku, poczciwy pechowiec niechcący ujawnia lokalizację laboratorium chciwemu miliarderowi. Złoczyńca pragnie ukraść sekrety Mikołaja i wejść w posiadanie magicznej Kuli Czasu, która umożliwia wręczenie prezentów dzieciom na całym świecie w zaledwie jedną noc. Jedynym sposobem na powstrzymanie zła, naprawienie szkód, uratowanie Mikołaja i świąt...

 • Uwolnić Mikołaja!

  Święty Mikołaj spowodował wypadek swoimi saniami i jest poszukiwany przez policję. Znajduje schronienie u 9-letniego Toma i jego ojca – Steve'a, który niedawno wyszedł z więzienia, nie chce pakować się w kłopoty i trzyma się od stróżów prawa z daleka. Jednak kiedy Mikołaj trafi za kratki, próbując odbić z przytułku dla zwierząt swojego renifera, Tom zmusi tatę do interwencji. Wspólnie postarają się uwolnić Mikołaja i umożliwić mu powrót do Laponii.