• Informacje na temat:

  brat nergala

Artykuły na temat: brat nergala
 • Przełom w leczeniu Nergala?

  Po dwóch miesiącach pobytu w szpitalu Adam Darski w końcu wrócił do domu. We wtorkowe popołudnie po muzyka przejechali jego rodzice i brat.

 • To on zastąpi Nergala?

  Kolejne nazwisko na giełdzie potencjalnych jurorów programu "The Voice Of Poland".

 • Ile za zdjęcie chorego Nergala?

  Pod Kliniką Hematologii i Transplantologii w Gdańsku dzień i noc koczują paparazzi. Zdjęcie chorego Nergala pod kroplówką warte jest obecnie kilka tysięcy złotych. Kwota jednak cały czas rośnie!

 • Behemoth apelują: Rejestrujcie się!

  Trwa apel grupy Behemoth do dawców szpiki o rejestrowanie się w Bazie Dawców Komórek Macierzystych. "Zwracamy się do Was z apelem o zarejestrowanie się w Fundacji DKMS. Każda kolejna osoba, która zarejestruje się w tej bazie (potoczna nazwa to baza dawców szpiku kostnego) to większa szansa na znalezienie odpowiedniego dawcy szpiku dla Nergala" - czytamy na oficjalnej stronie zespołu.

 • Zespół Nergala apeluje do Polaków

  ...dawcy dla Nergala. Na dawcę miał nie zakwalifikować się brat Nergala. Zobacz również: Maryla szuka szpiku dla Nergala FB.init("f68de3472255bf7ab891c34ffa18a734");(...) znalezienie odpowiedniego dawcy szpiku dla Nergala" - czytamy na oficjalnej stronie zespołu. Rejestracji można dokonać przez Internet na stronie DKMS lub dzwoniąc do biura Fundacji (0-22 331 01 47). "Jest...

 • Doda nie potrafiła odmówić

  Pomimo poważnych kłopotów zdrowotnych narzeczonego, Doda postanowiła wystąpić na festiwalu w Opolu. "Nie będę potrafiła odmówić" - przyznała gwiazda na oficjalnej stronie internetowej.

 • Alicja Bachleda-Curuś ma romans ze znanym dziennikarzem!?

  ...zająć Paulina Krupińska, była dziewczyna brata Alicji! Aktorka bardzo strzeże swojego życia prywatnego i nie lubi się zbytnio na te tematy rozgadywać. Ale od czego są znajomi i osoby z branży... Jak donoszą plotkarskie media, od kilku tygodni Alicja jest podobno bardzo blisko z Piotrem Kędzierskim. 32-latek jest dziennikarzem jednej z rozgłośni, kolegą Nergala i Agnieszki Szulim, a na salonach...

 • Behemoth: Album później

  Nie jesienią, jak wcześniej prognozowano, a dopiero na początku 2014 roku pojawi się nowa płyta pomorskiego Behemotha.

 • Nergal poznał swojego dawcę

  W 2010 roku u Nergala zdiagnozowano białaczkę. Pod koniec roku lider Behemoth przeszedł przeszczep szpiku kostnego, by w styczniu 2011 roku opuścić szpital. Terapia artysty trwała blisko pół roku(...) rodziców, z którymi przyjechał, powiedział: "Mam drugiego brata, jak się okazuje, i nic mi nie mówiliście".

 • Doda nie wątpi w Adama

  Choć wciąż nie znalazł się dawca szpiku kostnego dla Adama 'Nergal' Darskiego, to Dorota 'Doda' Rabczewska nie wątpi w wyzdrowienie narzeczonego.

Wideo na temat: brat nergala
 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.

 • Mój brat jest jedynakiem

  Dwaj bracia dorastają w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, w małym miasteczku, na południe od Rzymu. Przystojny i nieco próżny Manrico podejmuje pracę w fabryce, zostaje przewodniczącym związków zawodowych i marzy o rewolucji. Jego młodszy brat Accio ma poglądy są skrajnie prawicowe. W życiu obu braci pojawia się Francesca, studentka pochodząca z arystokratycznej rodziny. Połączeni miłością i przyjaźnią, Manrico, Accio i Francesca, próbują stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą ze sobą: rodzina,...

 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...