• Informacje na temat:

  brat olbrychskiego

Artykuły na temat: brat olbrychskiego
 • Daniel Olbrychski chce zabrać brata do domu!

  Chory na schizofrenię brat aktora przebywa w domu rencisty. Daniel Olbrychski (71 l.) planuje to zmienić.

 • Olbrychski w jury festiwalu w Cannes

  Daniel Olbrychski znajdzie się w składzie canneńskiego jury. Razem z czterema innymi przedstawicielami świata filmu będzie oceniał obrazy krótkometrażowe. Festiwal Filmowy w Cannes rusza 13 maja.

 • Daniel Olbrychski w żałobie! To dla niego straszny cios!

  ...zapowiadającą się karierę naukową przerwała okrutna choroba.  U Krzysztofa Olbrychskiego stwierdzono schizofrenię. Fizyk miał tylko 30 lat, kiedy zmieniło się całe jego życie… "Brat przeżył Powstanie(...)Życie wciąż nie oszczędza Daniela Olbrychskiego. W ostatnich miesiącach aktorowi przybywa trosk związanych z bliską rodziną. W czerwcu ubiegłego roku pożegnał byłą żonę Monikę Dzienisiewicz (†77

 • Wszystkie światła na Cannes!19 filmów powalczy o Złotą Palmę

  Dziś wieczorem rusza 68. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes! 19 filmów walczyć będzie o Złotą Palmę, a pracami jury kierują w tym roku bracia Coen.

 • Daniel Olbrychski chce naprawić błędy i zdążyć się pojednać!

  ...wpływem głośnego romansu Olbrychskiego z Marylą Rodowicz. Po rozwodzie potrafili jednak zgodnie uczestniczyć w wychowaniu syna Rafała. Choć jego relacje z ojcem nie zawsze były udane, od jakiegoś(...), z którą artysta musiał się zmierzyć w ostatnim czasie. Kilka miesięcy temu pożegnał kolejną bliską osobę – brata Krzysztofa. Obaj byli ze sobą blisko związani już od wczesnego dzieciństwa, które...

 • W Gdyni rozpoczął się 39. Festiwal Filmowy

  Pokazem filmu "Potop Redivivus" - zrekonstruowanego cyfrowo i na nowo zmontowanego filmu Jerzego Hoffmana - rozpoczął się w poniedziałek, 15 września, wieczorem 39. Festiwal Filmowy w Gdyni. W tym roku o główną nagrodę festiwalu - Złote Lwy - walczyć będzie 13 filmów.

 • Daniel Olbrychski: Nie kaja się, nie przeprasza

  Kiedy brat aktora ciężko zachorował, nie zostawił go samego. Ale po śmierci jego żony nie mógł mu zapewnić całodobowej opieki. Wybrał trudne rozstanie.

 • "Nasz Anioł w Krakowie": Koncert dla Krzysztofa Globisza

  Na leczenie aktora Krzysztofa Globisza przeznaczony zostanie dochód z koncertu "Nasz Anioł w Krakowie" oraz aukcji wiecznych piór i zegarków znanych osób. Wieczór charytatywny odbędzie się w niedzielę, 15 lutego.

 • Brat Olbrychskiego ma schizofrenię

  ..."Nie mieliśmy wyboru" - tak decyzję o oddaniu brata Daniela Olbrychskiego do Domu Rencisty tłumaczy Krystyna Demska-Olbrychska, żona aktora.

 • Zbigniew Cybulski: Noc w łóżku Brigitte Bardot

  Jakie kobiety lubił Zbigniew Cybulski? Choć aktor z lubością przytaczał anegdotę o nocy spędzonej w 1961 roku z Brigitte Bardot, z natury był nieśmiały, a od blondynek wolał brunetki.

Wideo na temat: brat olbrychskiego
 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.

 • Mój brat jest jedynakiem

  Dwaj bracia dorastają w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, w małym miasteczku, na południe od Rzymu. Przystojny i nieco próżny Manrico podejmuje pracę w fabryce, zostaje przewodniczącym związków zawodowych i marzy o rewolucji. Jego młodszy brat Accio ma poglądy są skrajnie prawicowe. W życiu obu braci pojawia się Francesca, studentka pochodząca z arystokratycznej rodziny. Połączeni miłością i przyjaźnią, Manrico, Accio i Francesca, próbują stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą ze sobą: rodzina,...

 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...