• Informacje na temat:

  brat otylii jędrzejczak

Artykuły na temat: brat otylii jędrzejczak
 • Otylia Jędrzejczak wyda swoją autobiografię!

  W życiu Otylii Jędrzejczak (35 l.) sporo się dzieje. Już niedługo sportsmenka powita na świecie swoje drugie dziecko, a pod koniec roku zadebiutuje w roli pisarki. Gwiazda postanowiła wydać autobiografię.

 • "Celebrity Splash!": Stenka w jury, Dowbor skacze!

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniane są przez jury. Znamy już nazwiska jurorów i niektórych uczestników show!

 • Otylia Jędrzejczak zdobyła się na wstrząsające wyznanie! Planowała samobójstwo

  Otylia Jędrzejczak (35 l.) dziś jest szczęśliwą mamą i ma kochającego partnera. Jednak sportsmenka do końca życia nie zapomni tego, co spotkało ją w 2005 roku. Teraz po latach postanowiła wyznać tragiczną prawdę, o feralnym wypadku i tym, co działo się w jej życiu później.

 • Varius Manx z Otylią Jędrzejczak!

  Powstał już teledysk do piosenki "Tyle siły mam" Varius Manx, ostatniej nagranej przed wypadkiem samochodowym, w którym najbardziej ucierpieli wokalistka Monika Kuszyńska i lider Robert Janson. Główną bohaterkę zagrała nasza utytułowana pływaczka Otylia Jędrzejczak - w październiku 2005 roku sama przeżyła dramatyczny wypadek samochodowy, w którym zginął jej brat Szymon.

 • Dariusz K. dostanie wyrok w zawieszeniu?! Wybroni go adwokat Otylii Jędrzejczak?

  ...drogowych (niegdyś reprezentował w sądzie pływaczkę Otylię Jędrzejczak, sprawczynię wypadku, w którym zginął jej rodzony brat). "Twoje Imperium" dotarło do nieoficjalnej opinii, iż obrońcy Dariusza...

 • Zobacz siłę Varius Manx!

  Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do piosenki "Tyle siły mam" Varius Manx, w którym występuje nasza utytułowana pływaczka Otylia Jędrzejczak. Utwór zapowiada album koncertowy, nagrany na początku kwietnia w Warszawie.

 • Otylia Jędrzejczak: Skoro przetrwałam, mam zadanie do wykonania

  Kiedy 14 lat temu Otylia Jędrzejczak (35 l.) straciła ukochanego brata, sądziła, że nie podniesie się po tej tragedii. Dzięki wierze przetrwała najtrudniejsze chwile.

 • "rodzinka.pl" na sportowo

  Mariusz Czerkawski, Tomasz Majewski i Otylia Jędrzejczak - to tylko niektóre gwiazdy sportu, które będzie można zobaczyć w nowej serii "rodzinki.pl". Pierwszy odcinek czwartego sezonu serialu już 1 marca.

 • Przyjaźń w cieniu tragedii. Cała prawda o relacji Moniki Kuszyńskiej i Otylii Jędrzejczak!

  Przed laty zarówno Monika Kuszyńska (40 l.), jak i Otylia Jędrzejczak (36 l.) przeszły przez piekło. Słynna pływaczka straciła w tragicznym wypadku swojego brata, a piosenkarka doznała poważnego wypadku, który całkowicie odmienił jej życie. W tych ciężkich chwilach były dla siebie wsparciem. Dopiero po latach zdradziły, jak zrodziła się ich przyjaźń.

 • Tomasz Karolak: Na sportowo

  Pokoleniowe przepychanki, nowe wyzwania i problemy. To wszystko czeka na fanów familii Boskich. W serialu zobaczymy też znanych sportowców m.in. Otylię Jędrzejczak i Tomasza Majewskiego.

Wideo na temat: brat otylii jędrzejczak
 • Otylia Jędrzejczak o książce: Nie było dla mnie nigdy większej motywacji niż mój brat

  Otylia Jędrzejczak jest mistrzynią olimpijską w pływaniu. Niedawno ukazała się jej książka biograficzna, w której opowiada o swojej sportowej karierze oraz trudnych przeżyciach związanych ze śmiercią brata. Jak zmieniła się na przestrzeni lat? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.

 • Mój brat jest jedynakiem

  Dwaj bracia dorastają w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, w małym miasteczku, na południe od Rzymu. Przystojny i nieco próżny Manrico podejmuje pracę w fabryce, zostaje przewodniczącym związków zawodowych i marzy o rewolucji. Jego młodszy brat Accio ma poglądy są skrajnie prawicowe. W życiu obu braci pojawia się Francesca, studentka pochodząca z arystokratycznej rodziny. Połączeni miłością i przyjaźnią, Manrico, Accio i Francesca, próbują stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą ze sobą: rodzina,...

Dyskusje na temat: brat otylii jędrzejczak