• Informacje na temat:

  brat penelope cruz

Artykuły na temat: brat penelope cruz
 • Penelope Cruz w lesbijskich scenach (WIDEO TYLKO DLA DOROSŁYCH)

  Aktorka Penelope Cruz wystąpiła w teledysku do piosenki swojego brata, gwiazdy muzyki pop Eduardo Cruz w prowokacyjnej scenie lesbijskiej. W obrazie pojawiła się również modelka Monika, siostra aktorki. Trzeba przyznać - bardzo rodzinny wideoklip. Zobaczcie sami...

 • Javier Bardem w "Piratach z Karaibów"?

  Javier Bardem ("Skyfall", "To nie jest kraj dla starych ludzi") zagra prawdopodobnie w kolejnej, piątej już części "Piratów z Karaibów". Aktor miałby wcielić się w czarny charakter i być przeciwnikiem Jacka Sparrowa (Johnny Depp).

 • Eva Longoria znowu zakochana

  Eva Longoria najwyraźniej pocieszyła się już po rozwodzie z koszykarzem Tonym Parkerem. Aktorkę widziano z bratem aktorki Penelope Cruz - Eduardo .

 • Kaya Scodelairo nową gwiazdą "Piratów z Karaibów"

  Brytyjska aktorka Kaya Scodelairo zagra główną kobieca postać w piątej części "Piratów z Karaibów" - producent serii, Jerry Brickheimer, poinformował na Twitterze. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w lutym w Australii.

 • Eva Longoria wróciła do byłego?

  Kilka tygodni temu media obiegła informacja, że aktorka rzuciła bogatego biznesmena, Ernesto Arguello, z którym ostatnio się spotykała. Wygląda jednak na to, że Eva nie potrafi być zbyt długo sama. Paparazzi przyłapali ją właśnie na namiętnym pocałunku. Zaskoczenie było tym większe, gdy okazało się, że owy mężczyzna to Eduardo Cruz, młodszy brat aktorki Penelope i były facet Longorii! Para...

 • Perfekcjonistka Penelope Cruz

  Hiszpańska aktorka Penelope Cruz jest perfekcjonistką w życiu zawodowym i, jak przyznaje, ta cecha przejawia się zarówno na planie filmowym, jak i w jej życiu prywatnym.

 • Eva Longoria znowu sama!

  Aktorka i celebrytka Eva Longoria, znana z serialu "Gotowe na wszystko", rozstała się z hiszpańskim piosenkarzem Eduardo Cruzem.

 • Śpiewająca Penelope Cruz

  O tym, że Penelope Cruz zalicza się do kategorii "człowiek orkiestra" wiadomo od dawna. Oprócz talentu aktorskiego, gwiazda realizuje się też na wybiegu dla modelek, w projektowaniu ubrań oraz okazjonalnym pisaniu felietonów. Teraz udowodniła, że potrafi również śpiewać.

 • Longoria wciąż cierpi po rozstaniu

  ..., znaczki, czy monety. Ja kolekcjonuję ludzi, zbieram niezwykłe, inteligentne, interesujące kobiety" - wyjaśniła aktorka. Longoria, która obecnie spotyka się z bratem aktorki Penelope Cruz, młodszym od niej o 10-lat Eduardo Cruzem, dodała: "Znajduję się teraz w fazie przejściowej. Przyzwyczajam się do mojego nowego życia i jestem na nie gotowa". Decyzję o rozstaniu z Parkerem, którego poślubiła...

 • Cruz i Almodovar znów razem

  Nominowana do Oscara Penelope Cruz ponownie wystąpi u twórcy "Volver" - Pedro Almodovara. Reżyser chce zatrudnić ją przy swoim kolejnym projekcie "La Piel Que Habito".