• Informacje na temat:

  brat włodarczyk

Artykuły na temat: brat włodarczyk
 • "Barwy szczęścia": Sałatka pobije brata!

  Sałatka (Patryk Pniewski) będzie przekonany, że to Jonasz (Bartosz Włodarczyk), który nagle zniknął bez śladu, porwał Julitę (Katarzyna Sawczuk). Młodszy brat zapewni jednak Józka, że nie ma nic wspólnego z uprowadzeniem jego żony. Piłkarz nie uwierzy mu...

 • Liszowska już nie zaśpiewa?

  Agnieszka Włodarczyk czy Joanna Liszowska? Która z gwiazd i zarazem najpopularniejszych śpiewających aktorek w edycji mistrzowskiej "jak Oni śpiewają" pożegna się z programem?

 • Anita Włodarczyk klepała straszną biedę! "Męczyłam się"

  Gdyby nie pomoc rodziców, Anity Włodarczyk (31 l.) nie byłoby stać na rozwijanie sportowej pasji. "Trudno się było za takie pieniądze utrzymać. Do pracy nie mogłam pójść" - wyznaje.

 • Maciej Ślesicki szuka partnerki dla Cezarego Pazury

  Maciej Ślesicki, twórca głośnych filmów "Tato", "Sara" i popularnego serial u "13. posterunek", poszukuje młodych dziewczyn do swojej najnowszej czarnej komedii "Brat". W rozmowie z INTERIA.PL reżyser stwierdził: "Film będzie opowiadał o tym, jaki wpływ mają media na nasze życie i na ile telewizja jest prawdziwym Wielkim Bratem ". Główną rolę w "Bracie" zagra Cezary Pazura. Poszukiwania

 • Była kochanka atakuje Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka!

  Krzysztof Włodarczyk zapewnia, że zależy mu na dobru nieślubnej córki. W sądzie jednak nie stawił się.

 • Pomaganie jest trendy. Gościnnie m.in. Krzysztof Ibisz i jurorka "Bitwy na głosy"

  Zapraszamy do obejrzenia teledysku "Pomaganie jest trendy" z udziałem gwiazd na rzecz potrzebujących.

 • "Barwy szczęścia": Nowe twarze w obsadzie. Poznajcie brata Sałatki i syna Malwiny!

  Do obsady "Barw szczęścia" dołączyli niedawno dwaj młodzi aktorzy - Bartosz Włodarczyk, którego już wkrótce zobaczymy jako młodszego brata Józka (Patryk Pniewski), oraz Jakub Szlachetka, który wciela się w syna Malwiny (Joanna Gleń).

 • Święta z Polsatem

  Nicolas Cage, Malcolm McDowell, Dawid Bowie, Tom Hanks i Meg Ryan, Catherine Deneuve, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Eddie Murphy, Bogusław Linda i Agnieszka Włodarczyk - to tylko kilka z wielu gwiazd, z którymi widzowie Telewizji POLSAT spotkają się w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.

 • Marek Włodarczyk: Jeżeli chcę, potrafię być monogamistą!

  Marek Włodarczyk (60 l.) uwielbia towarzystwo kobiet. Dostrzega i docenia ich piękno – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Jest wrażliwy, szarmancki, ale sam siebie nie uważa jednak za kobieciarza!

 • Jeszcze jeden film o Krzyżakach

  W połowie sierpnia rozpoczną się zdjęcia do filmu o Zakonie Krzyżackim. Nie będzie to jednak żaden z dwóch konkurencyjnych projektów ekranizacji powieści Sienkiewicza (Jarosława Żamojdy i Bogusława Lindy), ale produkcja niezależna. Film "1409 - Afera w zamku Bartenstein" ma być komedią absurdu.

Zdjęcia na temat: brat włodarczyk
Wideo na temat: brat włodarczyk
 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.

 • Mój brat jest jedynakiem

  Dwaj bracia dorastają w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, w małym miasteczku, na południe od Rzymu. Przystojny i nieco próżny Manrico podejmuje pracę w fabryce, zostaje przewodniczącym związków zawodowych i marzy o rewolucji. Jego młodszy brat Accio ma poglądy są skrajnie prawicowe. W życiu obu braci pojawia się Francesca, studentka pochodząca z arystokratycznej rodziny. Połączeni miłością i przyjaźnią, Manrico, Accio i Francesca, próbują stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą ze sobą: rodzina,...

 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...