• Informacje na temat:

  brawo

Artykuły na temat: brawo
 • Kamil Durczok zachwycony rywalem! "Brawo Piotr Kraśko"

  ...zazdrości, zawiści albo tęsknoty za Faktami TVN gdzie spędziłem 9 fantastycznych lat: TVNBiŚ brawo Piotr Kraśko znakomity w tej roli. RMORP" - napisał Durczok. Zwolniony z TVN dziennikarz już przeszło rok...

 • Berlinale 2015: Różne oblicza cielesności

  Gromkimi brawami zakończył się pokaz premierowy prezentowanego w konkursie głównym Berlinale "Body/Ciało" Małgorzaty Szumowskiej. W kuluarach mówi się, że podejmujący temat kontaktu z zaświatami film to największe dokonanie w karierze reżyserki "W imię...". Ciało było również jednym z głównych tematów gorąco oczekiwanych "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Ekranizacja bestsellerowej powieści E.L. James jest niemal tak samo niedorzeczna i pełna nieścisłości jak jej literacki pierwowzór.

 • ..., gdzie obecnie mieszka. Co więcej, zdarza się, że warszawiacy biją jej brawo na ulicy! - Wszystkie reakcje, z którymi się spotkałam na ulicy do tej pory, były bardzo pozytywne. "Brawo Rafalala, dajesz...

 • Zawadzka i Maserak wygłupiają się na treningu

  Jak się okazuje Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak na treningach do kolejnych odcinków "Tańca z gwiazdami" potrafią świetnie się bawić.

 • "Barwy szczęścia": Brawa i kwiaty

  Klara wraca na Zaciszną i znów staje naprzeciwko Huberta… Jak potoczy się ich kolejne spotkanie? Zapraszamy na 1682. odcinek „Barw szczęścia”, a w nim…

 • Polskie gwiazdy gratulują siatkarzom

  Niedzielne (21 września) zwycięstwo polskich siatkarzy w finale mistrzostw świata nie pozostało bez echa w muzycznym show-biznesie - choć nie wszyscy mogli sobie pozwolić na obejrzenie spotkania.

 • Ryszard Rynkowski otrzymał brawa na stojąco. Wspiera potrzebujących

  Rok temu Ryszard Rynkowski (65 l.) zyskał negatywny rozgłos wśród sąsiadów. Niedawno nadarzyła się okazja, by się zrehabilitować. Piosenkarz w pełni ją wykorzystał.

 • Niespodzianka w "Tańcu z Gwiazdami": Finał bez Maseraka i Pogrebińskiej

  Do wielkiego finału programu "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" weszli Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska oraz Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Niespodziewanie z show Polsatu musieli pożegnać się Julia Pogrebińska i Rafał Maserak. Już za tydzień okaże się, kto wytańczy Kryształową Kulę.

 • Grażyna Szapołowska przyznaje, że partnerowi robi... "awantury sceniczne". A na koniec dostaje brawa

  Grażyna Szapołowska (64 l.) świętuje siedemnastą rocznicę związku z Erikiem Stępniewskim (68 l.) i przy okazji opowiada nam, że jeśli zdarzają im się starcia, to... z jej powodu.

 • "Taniec z Gwiazdami" [8. odcinek]: Pożegnanie Jaśka Meli

  Kto nie będzie już walczył o Kryształową Kulę? Jan Mela i Magdalena Soszyńska nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". W piątek, 24 października, w ósmym odcinku show, para pożegnała się z programem. Po raz pierwszy głosy jurorów pokryły się z ocenami widzów.

Zdjęcia na temat: brawo
Wideo na temat: brawo
 • Co za chamstwo! Krystyna Pawłowicz popycha posłankę Platformy Obywatelskiej!

  Krystyna Pawłowicz przez wiele lat w bezpardonowy sposób obrażała kogo tylko chciała. Koledzy z PiS bili jej brawa. W poczuciu bezkarności zaczęła stosować przemoc - ostatnio kamery zarejestrowały, jak popycha na sali plenarnej Kingę Gajewską-Płochowską z Platformy Obywatelskiej!

 • Kuba Badach i Edyta Górniak wystąpili razem. Wzruszające wykonanie!

  Gwiazdy na 10. jubileuszowym Balu Fundacji TVN 2019 wyglądały olśniewająco - wiele tych kreacji zapamiętamy na długo. Celem tego wydarzenia było zebranie pieniędzy na cele charytatywne. W tym roku były to aż 2 miliony złotych. Rekordowa kwota zostanie przekazana na wspieranie chorych dzieci, które są podopiecznymi fundacji. Co o tym wydarzeniu opowiedziały gwiazdy? – Warto być tu i teraz – podsumowała Violeta Kołakowska. Podczas balu Edyta Górniak wykonała również wzruszającą piosenkę...

 • Łukasz Jakóbiak oblał Karolinę Korwin Piotrowską wodą!

  Karolina Korwin Piotrowska wykazała się sporym dystansem do własnej osoby i zgodziła na rozmowę z dziennikarzem kanału "Wywiady z Dupy". Po absurdalnej pogawędce doczekała się absurdalnej puenty - oblana została wodą przez Łukasza Jakóbiaka, którego program "20 m2 Łukasza" kilka lat temu nazwała żenującym. "Nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem. Ten chłopiec sam powiedział, że on się do tego programu nie przygotowuje, że nie robi żadnego researchu, że po prostu zadaje pytania,...