• Informacje na temat:

  brazylia karnawał w rio

Artykuły na temat: brazylia karnawał w rio
 • Jacyków ucieka z kraju!

  ...zaproszono go także do pracy przy karnawale w Rio de Janeiro. Co Jacyków miałby robić w Ameryce Południowej? Dokładnie nie wiadomo, chodzą jednak słuchy, że może wyjechać z Polski na dłużej. Czy...

 • "Rio 2" : Mieszczuchy w Amazonii

  Blu - inteligenta, udomowiona błękitna papuga z pierwszej części animowanego "Rio" - powraca. Teraz jako szczęśliwy ojciec trzech dorastających dzieci, który uwił sobie wygodne gniazdko w ptasim rezerwacie w sercu Rio de Janeiro. "Rio 2" to powtórka z kolorowej rozrywki. Chyba nawet lepsza od oryginału. Urocza przypowiastka o powrocie do korzeni z ekologicznym przesłaniem na dokładkę.

 • Nowa animacja twórców "Epoki lodowcowej"

  "Rio" - nowy film animowany w technologii 3D - zadebiutuje w piątek, 8 kwietnia, w naszych kinach. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Agnieszkę Dygant, Agatę Buzek i Krzysztofa Kowalewskiego.

 • Jennifer Lopez i Pitbull razem: "We Are One" hymnem mistrzostw świata w Brazylii

  "We Are One (Ole Ola)" w wykonaniu Pitbulla, Jennifer Lopez i Claudii Leitte to oficjalna piosenka piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii.

 • Dzięki podróżom żyjemy mądrzej

  Jarosław Kuźniar nie ukrywa, że cierpi na głód poznawania świata. Niedawno odwiedził wraz z kamerami Rio de Janeiro, by pokazać ciemne oblicze miasta, które kojarzy się przede wszystkim ze słynnym karnawałem. Relację z tej wyprawy zobaczymy już niebawem.

 • Kraków: Kino Brazylijskie

  W poniedziałek, 6 czerwca, w krakowskim Kinie Pod Baranami rozpoczyna się Przegląd Kina Brazylijskiego. W ramach imprezy pokazane zostaną nowe filmy, w większości nigdy wcześniej nie prezentowane w Polsce.

 • Madonna wróciła do Jesusa?

  Rozłąka Madonny i modela Jesusa Luza nie trwała długo. 51-letnia piosenkarka udała się czarterem do Brazylii na romantyczne wakacje, które spędzi właśnie ze swoim 23-letnim chłopakiem.

 • Genialny piłkarz w "Tańcu z gwiazdami"

  Brazylijczyk Ronaldinho - dwukrotnie wybierany najlepszym piłkarzem świata - spróbuje swych sił w... "Tańcu z gwiazdami". 31-latek pojawi się w argentyńskim programie "Bailando".

 • Najbardziej oczekiwana premiera

  Już w najbliższy piątek, 18 listopada, do kin trafi "Saga 'Zmierzch': Przed świtem. Część 1". Na kolejną adaptację książki Stephenie Meyer czekały miliony fanów na całym świecie. W głównych rolach jak zawsze Kristen Stewart i Robert Pattinson.

 • Dziewięć filmów pełnometrażowych i 30 krótkich form filmowych walczyć będzie w tym roku o główne nagrody Toruńskiego Festiwalu Filmowego Tofifest. Na rozpoczynającą się w środę, 7 listopada, imprezę zgłosili się filmowcy z 46 państw.

Wideo na temat: brazylia karnawał w rio
 • Rio

  Rio

  Najnowszy film animowany twórców "Epoki lodowcowej". Niezwykłe przygody udomowionej papugi, która porzuca wygodne życie w małym miasteczku na amerykańskiej prowincji i wyrusza do egzotycznego Rio de Janeiro.

 • Rio, I Love You

  Najnowszy film z cyklu "Miasta miłości" ("Zakochany Paryż", "Zakochany Nowy Jork"). Seria dziesięciu krótkich nowelek różnych reżyserów, które łączy miejsce rozgrywania akcji - brazylijskie Rio de Janeiro.

 • Rio 2

  Kontynuacja barwnych przygód bohaterów animowanego przeboju z roku 2011. Blu, Julia i trójka ich dzieci wiodą rodzinny tryb życia, ale Julia obawia się, że jej dzieci nigdy nie poznają, co to znaczy być wolnym ptakiem. Ku jej zdumieniu Blu postanawia zabrać całą rodzinę na wyprawę do dżungli. Wyruszają do Amazonii, gdzie na ich trop wpada dawny przeciwnik, Nigel. W 2011 roku na ekrany kin weszło "Rio" - barwna animacja w reżyserii Carlosa Saldanhy, twórcy "Epoki lodowcowej", który marzył o...