• Informacje na temat:

  brazylii

Artykuły na temat: brazylii
 • "Barwy szczęścia": Zofia Zborowska wyemigruje do Brazylii?

  Zofia Zborowska, czyli Aneta Dylska z "Barw szczęścia", nie wyobraża sobie, że mogłaby w życiu robić coś, czego nie lubi. - Wykonywanie pracy, której się nienawidzi, to dla mnie bez sensu - mówi i dodaje, że gdyby nagle zabrakło dla niej ról, wyjechałaby do Brazylii i zarabiałaby na życie, pracując... za barem.

 • Taylor Swift ma zakaz występu w Brazylii? Gwiazda dementuje

  Taylor Swift nie pojawi się w Brazylii z powodu zakazu jej matki? Takie plotki obiegły sieć pod koniec lutego. Jak się okazuje, były one wyssane z palca.

 • "Komisarz Alex": Niepokojące wieści z Brazylii

  Nolbrzak). Od razu zapyta Puchałę (Ireneusz Czop) i Klaudusię (Katarzyna Cynke), czy znane są już jakieś szczegóły na temat tragicznego wypadku, do którego doszło w Brazylii i w którym uczestniczyli Michał(...) znaleźli ciał - zacznie uspokajać go Marta, ale Puchała wcale nie przestanie się denerwować losem Orlicza i Krassowskiej. Czy w końcu łódzcy policjanci dowiedzą się, co tak naprawdę stało się w Brazylii...

 • "Drużyna": O niemieckich piłkarzach

  W listopadzie ma wejść w Niemczech na ekrany kin film "Die Mannschaft" ("Drużyna"), który obrazuje drogę piłkarzy tego kraju do tytułu mistrzów świata w Brazylii.

 • Mąż Figury uciekł do Brazylii!

  Kai Schoenhals postanowił nie pojawiać się na pierwszej rozprawie rozwodowej. Od procesu z żoną wolał balangę w ... Brazylii!

 • "Szkoła Babel": Rasizm, ksenofobia i strach przed innością

  Pochodzą z Senegalu, Irlandii, Brazylii, Maroka, Chin... Mają pomiędzy 11 a 15 lat i właśnie przybyli do Francji. Przez rok będą wspólnie uczęszczać do tej samej klasy adaptacyjnej w jednej z paryskich szkół. Na ekrany polskich kin wchodzi niezwykły dokument "Szkoła Babel".

 • Borys Szyc buduje dom w Brazylii

  ...w Sopocie. Teraz możemy spodziewać się, że gwiazdor znów wystąpi w paru złych filmach, bo zbiera na... dom w Brazylii. Działkę już ma - dostał ją od Grzegorza Hajdarowicza, producenta "Imperium zbrodni...

 • Eliminacje do Przystanku Woodstock 2015: Kandydaci nawet z Botswany

  Zostały dwa tygodnie do końca I etapu Eliminacji do 21. Przystanku Woodstock. Dotychczas zgłosiło się ponad 250 wykonawców, w tym zespoły z całego świata - od USA, przez Brazylię, kraje europejskie, a nawet afrykańską Botswanę.

 • Mundial 2014: Rihanna zamieściła kontrowersyjny wpis na Twiterze po meczu Niemcy-Brazylia

  Rihanna (26l.), która nie ukrywa, że jest fanką piłki nożnej, na Twitterze skomentowała mecz Niemcy-Brazylia. Zrobiła to w dość kontrowersyjny sposób…

 • Cavalera Conspiracy przed premierą "Pandemonium"

  Trzecia płyta Cavalera Conspiracy trafi do sprzedaży 3 listopada.

Zdjęcia na temat: brazylii
Wideo na temat: brazylii
 • Maciej Zień: W Brazylii poznałem miłość swojego życia

  Jak wygląda obecnie życie Maćka Zienia? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1

  Po wspaniałym ślubie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż do Rio de Janeiro. Wycieczka ma być ich miesiącem miodowym. W Brazylii Bella odkrywa, że jest w ciąży. Wówczas Edward postanawia uczynić swoją żonę nieśmiertelną. Decyzja wampira, a także pojawienie się jego potomka budzi niepokój rodziny Volturi. Arystokraci wśród wampirów czują, że ich władza jest zagrożona. Postanawiają pozbyć się Belli, dziecka i przywrócić dawny porządek.

 • Maciej Zień bierze ślub! Kim jest jego ukochany?

  Maciej Zień bierze ślub! Jak donoszą media, słynny projektant i jego wybranek pobiorą się w Brazylii. Przyszły mąż Zienia pochodzi z Rio de Janeiro. Według doniesień portali, ślub odbędzie się 5 maja br., prawdopodobnie w posiadłości pary. Małżeństwa gejowskie są w Brazylii legalne od 2013 roku (Agencja TVN/x-news)

 • Elitarni - Ostatnie starcie

  Pozycja obowiązkowa! Skrzyżowanie "Infiltracji" z "Ojcem chrzestnym". Slash films. Tylko jeden film pokonał w Brazylii w zestawieniach box-office'u "Avatara". "Elitarni - ostatnie starcie" potrzebował zaledwie trzech tygodni na zdobycie tytułu największego hitu XXI wieku. Na ten wynik zapracował nie tylko świetny scenariusz, ale przede wszystkim brawurowo zrealizowane sceny akcji. Zebraliśmy wspaniałą ekipę od efektów specjalnych - mówi reżyser filmu Jose Padilha, w tym m.in. takich...

Dyskusje na temat: brazylii