• Informacje na temat:

  brazylijski taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: brazylijski taniec z gwiazdami
 • "Świat według Bundych": Gwiazdy po latach

  ...z gwiazdami". Peggy - Katey Sagal Cały czas obecna na ekranie. Po okresie gościnnych występów od 2008 r. 60-letnia aktorka znajduje się na liście płac serialu "Synowie Anarchii". Jej drugą pasją jest muzyka(...) brazylijskiego Jiu-Jitsu, aktor zdobył czarny pas. - To moje największe życiowe osiągnięcie prócz moich córek - wyznał . 30 sierpnia 2011 r. aktor w towarzystwie dwóch serialowych żon (Katey Segal...

 • "Taniec z gwiazdami": Co w trzecim odcinku?

  W trzecim odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" królować będą gorące, latynoamerykańskie rytmy. Uczestnicy show zatańczą: salsę, sambę, rumbę, cha-chę i paso doble.

 • Koniec tańców Majdana

  Niedzielny ćwierćfinał "Tańca z gwiazdami" niczym szczególnym nie zaskoczył. Pary zaprezentowały się w dwóch tańcach. Do półfinału nie zakwalifikowali się Radek Majdan i Iza Janachowska .

 • "Taniec z Gwiazdami": Królikowski opuszcza program

  Na faworytów programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wyrastają Joanna Moro i Rafał Maserak. Para po raz drugi zebrała najwyższe noty od jurorów oraz od telewidzów. W trzecim odcinku z tanecznym show musieli pożegnać się niespodziewanie Antoni Królikowski i Kamila Kajak.

 • ​"Niewolnica Isaura": Co się stało z aktorką z serialu?

  ...biegać, a joga pozwala jej zachować równowagę psychiczną. W 2014 roku wystąpiła nawet w brazylijskiej edycji "Tańca z gwiazdami".   Relaksuje się przy... sprzątaniu. "Uwielbiam sprzątać. To dla mnie(...). Zagłosowało na nią 300 mln osób. W 2004 roku otrzymała odznaczenie za jej wkład w łączeniu chińskiej i brazylijskiej kultury.   Po zakończeniu zdjęć do serialu kontynuowała karierę telewizyjną, ale żadna inna...

 • Odpadli z "Tańca z gwiazdami"

  Piotr Zelt i Anna Głogowska odpadli z "Tańca z gwiazdami". W piątym odcinku show bezkonkurencyjna była Natasza Urbańska, jej wyższość musiała uznać nawet Anna Mucha.

 • Gabriela Spanic wraca na szczyt

  ...r. aktorce udało się dojść do porozumienia z byłym pracodawcą, dzięki czemu mogła przejść do brazylijskiej wytwórni RecordTV. Gabriela ma zagrać jedną z głównych ról w nowej biblijnej superprodukcji "Apocalipse", bazującej na Apokalipsie św. Jana. Premiera telenoweli jest zapowiedziana na koniec listopada. Gaby ma też zatańczyć w brazylijskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Może tym razem zatańczy...

 • Michel Teló: Ulubiony taniec piłkarzy

  Przebój "Ai Se Eu Te Pego" brazylijskiego wokalisty i kompozytora Michela Teló to ulubiona piosenka piłkarzy. Zobaczcie sami!

 • "Niewolnica Isaura": Do trzech razy sztuka?

  .... W 2014 roku wzięła udział w brazylijskiej edycji "Tańca z gwiazdami", gdzie nie tylko tryskała energią i zadziwiała swoją sprawnością fizyczną, ale także uczestniczyła w układaniu choreografii. Dwa...

 • Polski Jackson w "Tańcu..."?

  O "Ziggy'm" świat usłyszał, kiedy w internecie pojawiły się filmiki pokazujące, jak Polak tańczy, jednocześnie wykonując swoją pracę, którą jest zbieranie śmieci. Mieszkającego w Londynie Zbigniewa Cołbeckiego zaczęto nawet nazywać "polskim Michaelem Jacksonem".