• Informacje na temat:

  breckin meyer

Artykuły na temat: breckin meyer
 • "Designated Survivor": Breckin Meyer w roli brata Kiefera Sutherlanda

  Powiększa się obsada serialu "Designated Survivor". W drugim sezonie w kilku odcinkach zobaczymy Breckina Meyera ("Kate i Leopold", "Franklin i Bash").

 • Garfield na ekranie

  Już od dłuższego czasu pojawiają się informacje, iż najsłynniejszy kot świata, pulchniutki Garfield, "zagra" w pełnometrażowym filmie kinowym. Według najnowszych doniesień z planu realizacji obrazu, u boku mądrego i sprytnego kocurka pojawią się Breckin Meyer ( "Wyścig szczurów" , "Kate & Leopold" ) i Jennifer Love Hewitt ( "Smoking" , "Wielki podryw" ).

 • Bill Murray: Garfield po raz drugi

  Bill Murray ( "Między słowami" , "Kawa i papierosy" ), który użyczył swego głosu tytułowemu bohaterowi filmu "Garfiled" , zgodził się na udział w sequelu opowieści o najsłynniejszym kocie świata. Prace nad scenariuszem drugiej części przebojowej animacji rozpoczęły się w kwietniu tego roku.

 • Anna Paquin w komedii romantycznej

  Anna Paquin ( "X-MEN" ), która jako 12-latka otrzymała Oscara za rolę w filmie Jane Campion "Fortepian" , wystąpi w komedii romantycznej "Blue State". Produkcja będzie pełnometrażowym debiutem reżyserskim twórcy krótkich metraży Marshalla Lewy'ego.

 • Garfield: Kot jak żywy

  Trwa realizacja kinowej wersji przygód najsłynniejszego komiksowego kota. Niedawno poznaliśmy nazwisko aktora, którego głosem przemówi Garfield. Teraz producent John Davis ( "Dr Dolittle 2" ) uchylił rąbka tajemnicy na temat ekranowego wyglądu tłustego bohatera.

 • Bill Murray = Kot Garfield

  Bill Murray ( "Genialny klan" ) podpisał kontrakt na rolę w filmie "Garfield". Słynny komik podłoży głos najsłynniejszego komiksowego kota w jego kinowym debiucie. Trwają już zdjęcia do "Garfielda", którego premierę wyznaczono na połowę przyszłego roku.

 • Weekend w kinie

  W ten weekend (6-8 sierpnia) w kinach debiutuje aż sześć filmów: "Garfield" - komedia o najsłynniejszym kocie świata, "Hazardzista" - thriller oparty na faktach, "Jak ugryźć 10 milionów 2" - kontynuacja przeboju z udziałem Bruce'a Willisa, "Metallica: Some Kind of Monster" - dokument muzyczny o legendarnym zespole heavymetalowym, "Pozew o miłość" - komedia romantyczna z Julianne Moore i Piercem Brosnanem w rolach głównych oraz "Wredne dziewczyny" - opowieść o amerykańskich...

Wideo na temat: breckin meyer
 • Gość

  David to gość prawie idealny. Czarujący, wyjątkowo uczynny i zabójczo przystojny. Kiedy bez zapowiedzi pojawia się przed domem pewnej amerykańskiej rodziny z pożegnalną wiadomością od ich tragicznie zmarłego syna, a - jak twierdzi - jego przyjaciela z armii, pani Peterson przyjmuje go z radością. Zauroczeni osobą Davida Petersonowie szybko zaczynają traktować go jak członka rodziny. Wkrótce jednak w małym miasteczku dochodzi do serii niewyjaśnionych zniknięć. Nagle okazuje się, że David nie...

 • Duchy moich byłych

  Fotograf gwiazd, Connor Mead (MATTHEW McCONAUGHEY) kocha wolność, zabawę i kobiety? w takiej właśnie kolejności. Connor, zatwardziały kawaler bez zobowiązań, który notorycznie zrywa z dziewczynami przez telefon, nie widzi w tym nic złego i w tym samym czasie szykuje się już na kolejne randki. Młodszy brat Connora, Paul, to bardziej romantyczny typ. Już w zasadzie stoi na ślubnym kobiercu. Niestety, w przeddzień tej wielkiej uroczystości Connor swoją jawną drwiną z prawdziwej miłości psuje...

 • Intruz

  "Intruz" jest kolejnym filmem opartym na powieści autorki "Zmierzchu" - Stephenie Meyer. Niedaleka przyszłość. Ziemię skolonizowali kosmici tzw. dusze, które wnikają w ciała ludzi, zabijając w nich świadomość. Pozostała jedyna grupka uciekinierów, której śladem podążają łowcy. Jedną z nich jest 21-letnia sierota Melanie Stryder, która wkrótce pada ofiarą obcych. W jej ciało zostaje wszczepiona dusza Wagabunda. Rozpoczyna się walka z czasem... Czy dziewczynie uda się odzyskać swoje dawne życie...