• Informacje na temat:

  brendan fraser zdjęcia

Artykuły na temat: brendan fraser zdjęcia
 • Podróże w czasie, czyli nowy trend w serialach

  ...na powrót do domu zaprzyjaźnia się z grupą szkockich rebeliantów oraz Jamiem Fraserem, jak się później okaże, miłością jej życia. Wraz z rozwojem akcji Claire i Jamie przenoszą się w rożne okresy(...), Amanda Schull, Kirk Acevedo, Emily Hampshire, Jay Karnes, Barbara Sukowa, Brendan Coyle. Doktor Who Dziesiąty sezon o przygodach Doktora zadebiutuje wiosną 2017 roku i będzie ostatnią serią, za...

 • Brendan Fraser w Chinach

  Brendan Fraser ( "Mumia" ) zagra główną rolę w dramacie "The Bitter Sea", opowiadającym o masakrze w Nanjing, w Chinach. Na fotelu reżysera zasiądzie Roger Spotiswoode ( "Jutro nie umiera nigdy" , "6-ty dzień" ).

 • Brendan Fraser: Podróż donikąd

  Brendan Fraser, bohater przygodowych filmów "Mumia" i "Mumia powraca" , zagra główną rolę w thrillerze "Journey to the End of the Night". Autorem scenariusza i reżyserem filmu będzie Eric Eason. Film ma być historią ojca i syna, związanych ze światem przestępczym, którzy w pewnym momencie zaczynają dostrzegać uczuciową pustkę, jaka ich otacza.

 • Brendan Fraser: Nowy Superman?

  Jedna z witryn internetowych podała informację, iż w przygotowywanej piątej kinowej opowieści o Supermanie w głównej roli wystąpi Brendan Fraser. Aktor znany jest przede wszystkim z dwóch przebojowych opowieści o krwiożerczych mumiach - "Mumia" oraz "Mumia powraca" . Na fotelu reżysera "Supermana 5" zasiądzie McG ( "Aniołki Charliego" ).

 • Walczy o życie swoich dzieci

  Brendan Fraser zagra tytułową rolę w filmie "Crowley" w reżyserii Toma Vaughana ("Co się zdarzyło w Las Vegas?"). Obok niego pojawi się też sam Indiana Jones, czyli Harrison Ford.

 • Mumia wraca!

  Zakończyły się zdjęcia do sequela filmu "Mumia". Autorem scenariusza jest twórca części pierwszej Stephen Sommers, który już po raz drugi stanął także za kamerą krwiożerczej opowieści. Na planie spotkali się również aktorzy znani z pierwowzoru - Brendan Fraser ("Bedazzled"), Rachel Weisz ("Reakcja łańcuchowa"), John Hannah ("Huragan") i Oded Fehr ("Deuce Bigalow").

 • "Mumia" na olimpiadzie

  Koncern NBC Universal, we współpracy z Chinami, przygotowuje kampanię reklamową, która połączy obraz Igrzysk Olimpijskich w Pekinie z filmem "Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka".

 • "Mumia 2" z tą samą obsadą

  Reżyser "Mumii" Stephen Sommers został niemal zmuszony do zatrudnienia tych samych aktorów do kontynuacji przebojowego horroru, ponieważ błagali go o ponowny udział.

 • Jet Li dołączył do "Mumii 3"

  Jet Li ( "Człowiek-Pies" , "Romeo musi umrzeć" czy "Hero" ) negocjuje swój udział w trzeciej części przebojowej "Mumii". Aktor miałby zagrać główny "czarny charakter" opowieści.

 • Ashton Kutcher Supermanem?

  Ashton Kutcher ( "Stary, gdzie moja bryka?" , "Nowożeńcy" ) ma podobno ochotę na włożenie niebiesko-czerwonego kostiumu Supermana. Przed rokiem 25-letni aktor był wymieniany w gronie najpoważniejszych kandydatów do roli Człowieka ze Stali, lecz w ostatnim czasie mówiono raczej o innych osobach.

Wideo na temat: brendan fraser zdjęcia
 • Zemsta futrzaków

  Dla Matki Natury, zemsta smakuje najlepiej, gdy jest to zemsta... futrzasta! W tej prześmiesznej komedii familijnej z przesłaniem chciwi deweloperzy, usiłując zrujnować raj, nierozsądnie wywołują arcyzabawną wojnę między człowiekiem a przyrodą, w której każdy, kto nie nauczy się, że zielony to nie tylko kolor pieniędzy, może marnie skończyć! Po przeprowadzce wraz z rodziną z Chicago w puszcze stanu Oregon, w celu nadzorowania budowy podobno "przyjaznego dla środowiska" osiedla, Dan Sanders...

 • G.I. Joe: Czas Kobry

  Elitarna jednostka wojskowa znana jako G.I. JOE przemierza góry Azji Środkowej, pustynie Egiptu, zatłoczone ulice Paryża, a nawet lodową pokrywę Bieguna Północnego, aby unieszkodliwić podstępnego handlarza bronią DESTRO, stawić czoła rosnącemu zagrożeniu ze strony tajemniczej organizacji KOBRA i powstrzymać ją od pogrążenia świata w chaosie. Wykonując swoje zadanie, G.I. JOE posługują się technologiami szpiegowskimi i sprzętem wojskowym najnowszej generacji.

 • Gość

  David to gość prawie idealny. Czarujący, wyjątkowo uczynny i zabójczo przystojny. Kiedy bez zapowiedzi pojawia się przed domem pewnej amerykańskiej rodziny z pożegnalną wiadomością od ich tragicznie zmarłego syna, a - jak twierdzi - jego przyjaciela z armii, pani Peterson przyjmuje go z radością. Zauroczeni osobą Davida Petersonowie szybko zaczynają traktować go jak członka rodziny. Wkrótce jednak w małym miasteczku dochodzi do serii niewyjaśnionych zniknięć. Nagle okazuje się, że David nie...