• Informacje na temat:

  brendan gleeson

Artykuły na temat: brendan gleeson
 • "Ida" Europejskim Filmem Roku?

  W Sewilli ogłoszono nominacje do 27. Europejskich Nagród Filmowych. Polska "Ida" jest jednym z faworytów tegorocznej edycji.

 • Pierwsi kandydaci do Oscarów

  Mówienie o kandydatach do przyszłorocznych Oscarów wydaje się być wyjątkowo przedwczesne, ale już teraz pojawiło się kilka tytułów, na które krytycy zwracają uwagę. Wydawać się może, że z każdym rokiem giełda tytułów rusza coraz szybciej.

 • Gwiazdy u Anthony'ego Minghelli

  Giovanni Ribisi ( "Dotyk przeznaczenia" ), Brendan Gleeson ( "Krawiec z Panamy" ), Charlie Hunnam ("Abandon") i Ray Winstone ( "Sexy Beast" ) dołączyli do gwiazdorskiej obsady najnowszego obrazu Anthony'ego Minghelli, "Cold Mountain". Wcześniej kontrakty na udział w epickiej opowieści podpisali Natalie Portman, Jude Law, Nicole Kidman i Renee Zellweger.

 • Rośnie obsada "The Woods"

  Kolejnych pięcioro aktorów zgodziło się wystąpić w filmie "The Woods", nowym dziele M. Night Shyamalana ( "Szósty zmysł" , "Znaki" ). Najbardziej znanymi wykonawcami z tej grupy są Michael Pitt ( "Szukając siebie" , "Śmiertelna wyliczanka" , "The Dreamers" ) i Brendan Gleeson ( "Sztuczna inteligencja" , "Gangi Nowego Jorku" , "28 dni później" ).

 • Jeremy Irons na pustyni

  Jeremy Irons ( "Szklana pułapka 3" , "Piano Bar" , "Wehikuł czasu" ) dołączył do obsady kostiumowego widowiska "Kingdom of Heaven". Jeden z najwybitniejszych angielskich aktorów wcieli się w postać imieniem Tyberiasz. Zdjęcia do filmu, w którym główną rolę gra Orlando Bloom ( "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" , "Władca Pierścieni: Powrót Króla" ), trwają obecnie w Maroko.

 • "Harry Potter": Alstor znaleziony!

  Irlandzki aktor Brendan Gleeson dołączył do obsady filmu "Harry Potter i Czara Ognia". Bohater takich produkcji, jak "Wzgórze nadziei" czy "Troja" , wcieli się w postać profesora Alastora "Szalonookiego" Moody'ego.

 • Zły policjant

  "Gliniarz" Johna Michaela McDonagha ze świetną rolą Brendana Gleesona to najbardziej niepoprawny politycznie film, jaki nie trafił w tym roku na ekrany naszych kin.

 • Fassbender liderem zespołu pop

  Michael Fassbender ("Wstyd", "Prometeusz") i Domhnall Gleeson ("Harry Potter i Insygnia Śmierci", "Prawdziwe męstwo") oficjalnie dołączyli go obsady nowego filmu irlandzkiego reżysera - Lenny'ego Abrahamsona. Obraz będzie nosił tytuł "Frank".

 • Kolejne seks-wybryki gwiazdora

  Ralph Fiennes (44 l. "Angielski pacjent" ) znów narozrabiał. Wkrótce po seks-aferze w samolocie, aktor znów pojawia się jako bohater pikantnej opowieści.

 • Shia LaBeouf pobity na ulicy

  Shia LaBeouf został zaatakowany przez nieznanego mężczyznę na ulicy w kanadyjskim mieście Vancouver. Gwiazdor upadł na chodnik, gdzie był okładany pięściami przez napastnika.