• Informacje na temat:

  brent spiner

Artykuły na temat: brent spiner
 • "Supergirl": Superman i Lois Lane dołączają do tegorocznego crossovera

  ...obsady "Supergirl" dołączył ostatnio Bruce Boxleitner ("Babylon 5"), który zastąpi Brenta Spinera w roli zastępcy prezydenta USA. Spiner musiał zrezygnować z udziału w produkcji ze względu na sprawy...

 • "Star Trek": Uwaga na plotki

  Już od pewnego czasu informujemy o pracach nad realizacją dziesiątej filmowej opowieści o załodze statku "Enterprise", obrazie "Star Trek: Nemesis". W udzielonym ostatnio wywiadzie Patrick Stewart ( "Star Trek: Pierwszy kontakt" , "X-MEN" ), kreujący w serial u i trzech filmach kinowych rolę kapitana Jean-Luc Picarda ostrzegł fanów, by nie wierzyli ślepo we wszystkie doniesienia związane ze "Star Trek: Nemesis".

 • Nowi aktorzy u Scorsese

  Vincent Laresca ( "K-PAX" ), Justin Shilton ("60 Seconds") i Brent Spiner ( "Star Trek: Nemesis" ) dołączyli do obsady "The Aviator" - najnowszego filmu Martina Scorsese ( "Gangi Nowego Jorku" ). Obraz jest historią życia ekscentrycznego milionera Howarda Hughesa. W tytułowej roli zobaczymy Leonardo DiCaprio ( "Gangi Nowego Jorku" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ).

 • "Star Trek: Nemesis" ma reżysera

  Informowaliśmy już o pracach nad kolejną filmową wersją serial u "Star Trek". Nad projektem pracują obecnie trzej scenarzyści - Rick Berman, John Logan i Brent Spiner. W roli "czarnego charakteru" w filmie być może wystąpi sam Sean Connery. Informacji tej nie potwierdzili jeszcze agenci aktora, natomiast pewną jest wiadomość, iż reżyserem "Star Trek: Nemesis" będzie Stuart Baird.

 • Sean Connery kontra załoga Enterprise?

  Trwają prace nad kolejną filmową wersją kultowego serial u "Star Trek". Ostatnio pojawiły się doniesienia, iż w obrazie w postać czarnego charakteru wcieli się... Sean Connery. Nad projektem o roboczym tytule "Star Trek: Nemesis" pracują obecnie trzej scenarzyści - Rick Berman, John Logan i Brent Spiner.

 • Kapitan Janeway w "Star Trek: Nemesis"

  Już niedługo rozpoczynają się zdjęcia do dziesiątej kinowej opowieści o przygodach dzielnej załogi statku "Enterprise". W rolach głównych wystąpią bohaterowie kultowego serial u "Star Trek: The Next Generation" - Patrick Stewart i Brent Spiner w rolach kapitana Jean-Luc Picarda i komandora Data. Według ostatnich doniesień z planu produkcji, w filmie pojawi się również Kate Mulgrew, czyli

 • 60-letni Patrick Stewart, miłośnikom filmów science fiction znany doskonale z serial u "Star Trek", stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest tym razem 39-letnia Wendy Neuss. To drugie małżeństwo słynnego aktora.

 • Tom Hardy zagra czarny charakter w "Star Trek: Nemesis"

  Jak już informowaliśmy, niedługo rozpoczynają się zdjęcia do dziesiątej kinowej opowieści o przygodach dzielnej załogi statku "Enterprise". Według ostatnich doniesień z planu produkcji, "czarny charakter" w filmie "Star Trek: Nemesis" zagra brytyjski aktor Tom Hardy.

 • Rośnie obsada "The Aviator"

  Martin Scorsese ( "Gangi Nowego Jorku" ) kręci właśnie w Kanadzie swój najnowszy film, "The Aviator". Na jego planie nie brakuje gwiazd kina, lecz cały czas dołączenie do obsady deklarują nowi, znani aktorzy. Właśnie okazało się, że w tym epickim obrazie wystąpią także Ian Holm ( "Piąty element" ), Willem Dafoe ( "Spider-Man" ), Alan Alda ( "Czego pragną kobiety" ), Frances Conroy ( "Pokojówka na Manhattanie" ) supermodelka Josie Maran i muzyk Rufus Wainwright.

 • "Star Trek: Nemesis": Początek zdjęć w listopadzie

  Już od dłuższego czasu informujemy o pracach nad dziesiątym kinowym filmem opowiadającym przygody dzielnej załogi statku "Enterprise". Ostatnio producenci filmu poinformowali, że zdjęcia do obrazu "Star Trek: Nemesis" rozpoczną się 28 listopada. Film powstanie dla wytwórni Paramount Pictures, a jego premiera zaplanowana jest na 2003 rok.

Wideo na temat: brent spiner
 • Demony

  W 1989 roku linia alarmowa 911 otrzymała mrożący krew w żyłach telefon od Marii Rossi (Suzan Crowley) z przyznaniem się do brutalnego morderstwa trzech osób. 20 lat później jej córka Isabella (Fernanda Andrade) chce odkryć całą prawdę, co naprawdę stało się tamtej nocy. W tym celu odbywa podróż do Włoch do szpitala dla umysłowo chorych przestępców, gdzie została zamknięta jej matka. W szpitalu trwają badania czy jest chora psychicznie czy opętana. Izabella postanawia wynająć dwóch młodych...