• Informacje na temat:

  brian austin green aktor

Artykuły na temat: brian austin green aktor
 • "Beverly Hills, 90210": Brian Austin Green - człowiek, który nienawidzi sławy

  Briana Austina Greena pamiętamy głównie z dwóch powodów - roli Davida Silvera w "Beverly Hills, 90210" oraz związku z przepiękną Megan Fox. Co wyszło mu na lepsze? Tego dowiecie się z naszego tekstu, a perypetie jego bohatera możecie śledzić codziennie od poniedziałku do piątku na CBS Drama.

 • Dumny mąż Megan Fox

  Aktor Brian Austin Green jest dumny z tego, że wziął ślub ze współczesnym symbolem seksu - Megan Fox i - jak przyznaje - codziennie dziękuje za to, jakie ma szczęście.

 • Brian Austin Green w "Jednym gniewnym Charliem"!

  Po wielkiej kłótni na planie "Jednego gniewnego Charliego" Selma Blair, grająca pierwszoplanową postać - kochankę i terapeutkę Charliego, odeszła z serialu. Producenci postanowili czym prędzej wypełnić lukę w obsadzie i zatrudnili męża Megan Fox - Briana Austina Greena. Aktor najbardziej znany jest z roli Davida Silvera w "Beverly Hills 90210", wcielał się też w dekoratora wnętrz Keitha Watsona...

 • Kłótnia na planie serialu

  Po wielkiej kłótni na planie "Jednego gniewnego Charliego" Selma Blair, grająca pierwszoplanową postać - kochankę i terapeutkę Charliego, odeszła z serialu. Producenci postanowili czym prędzej wypełnić lukę w obsadzie i zatrudnili męża Megan Fox - Briana Austina Greena.

 • "Anger Management": Brian Austin Green wraca na szczyt?

  Od wielkiego sukcesu "Beverly Hills 90210" minęło już 20 lat. W końcu Brian Austin Green powraca na mały ekran, partnerując Charliemu Sheenowi w jego najnowszej produkcji „Anger Management”. Dla Greena jest to spełnienie marzeń. Co jeszcze wyznał? Zapraszamy do lektury wywiadu.

 • Zamiesza w życiu "Gotowych na wszystko"

  Brian Austin Green, świeżo upieczony mąż Megan Fox, być może niedługo zawita na Wisteria Lane i zamiesza w życiu bohaterek "Gotowych na wszystko".

 • Megan Fox pokazała najmłodszego synka!

  Synek Megan Fox (30 l.) i Briana Austina Greena (43 l.) zadebiutował na Instagramie!

 • Z Beverly Hills na Wisteria Lane

  Brian Austin Green, gwiazdor kultowego serialu "Beverly Hills, 90210", a prywatnie mąż Megan Fox, wystąpi w nowym sezonie "Gotowych na wszystko".

 • "Beverly Hills, 90210": Trudny czas

  Shannen Doherty i Brian Austin Green przyjaźnią się od ponad 25 lat. Teraz oboje połączył osobisty dramat, który pojawił się w ich życiu w tym samym momencie. Czy pomogą sobie w ciężkich chwilach?

 • Gwiazda serialu na ślubnym kobiercu

  Gwiazda popularnego w latach 90. serial u "Beverly Hills, 90210" w miniony weekend po latach spotkały się w tym samym gronie z okazji ślubu Iana Zieringa - serialowego Steve'a.

Zdjęcia na temat: brian austin green aktor
Wideo na temat: brian austin green aktor
 • Brian Green - "Style Iz It"

  Aktor Brian Austin Green nagrał w 1996 roku rapowy album "One Stop Carnival", który nie spotkał się z ciepłym przyjęciem.

Dyskusje na temat: brian austin green aktor
 • Re: Brian Austin Green w "Jednym gniewnym Charliem"!

  Koks niszczy mózg, wiadomo od zawsze :-) Ale to i tak doskonały aktor.

 • Re: Brian Austin Green w "Jednym gniewnym Charliem"!

  ogladam Dwóch i pół w starej obsadzie na niemieckiej telewizji,ta nowa obsad zwłaszcza aktor co zastapił Shenna komplentne beztalencie i za grosz seksapilu!

 • Re: Brian Austin Green w "Jednym gniewnym Charliem"!

  Sheen to świetny komediowy aktor. Nie jest typem człowieka, którego powszechnie uważa się za dobrego, grzecznego, ale to właśnie ta jego osobowość, ekscentryczność, zarozumiałość, a często chamstwo sprawiają, że tak dobrze grał w Dwóch i pół oraz teraz gra w Jednym gniewnym Charliem. Oglądając ten serial byłem pewien, że Charliego i Selmę coś łączy. Widać było chemię między nimi. Okazuje się, że