• Informacje na temat:

  brian austin green plotki

Artykuły na temat: brian austin green plotki
 • "Beverly Hills, 90210": Reboot z oryginalną obsadą w planach?

  Czy Jennie Garth, Tori Spelling, Jason Priestley, Ian Ziering, Brian Austin Green oraz Gabrielle Carteris powrócą w nowej odsłonie kultowego serialu? Wygląda na to, że tak.

 • Megan Fox w ciąży!

  Była gwiazda serii "Transformers" - Megan Fox - nie pozostawiła żadnych wątpliwości tabloidowym portalom, prezentując zaokrąglony brzuszek podczas zdjęciowej sesji z mężem Brianem Austinem Greenem.

 • Megan Fox jednak w ciąży?

  Plotki o tym, że 25-letnia seksbomba jest w stanie błogosławionym, nie milkną.

 • Megan Fox została mamą!

  Megan Fox, gwiazda serii "Transformers", została po raz drugi mamą. Hollywoodzka aktorka urodziła w czwartek, 13 lutego, chłopca.

 • "Beverly Hills, 90210": Powrót kultowego serialu! Zobaczcie zapowiedź

  ..., Brian Austin Green) spotyka się po latach i przygotowuje do czytania scenariusza pierwszego odcinka. Według zapowiedzi w produkcji zostaną przedstawione próby podjęte przez obsadę, aby zrealizować(...). Pierwsze plotki o nowej wersji "Beverly Hills, 90201" pojawiły się wiosną br., kiedy Tori Spelling zamieściła na Instagramie wpis, w którym napisała, że razem z Jennie Garth przygotowują projekt związany...

 • Megan Fox znów w ciąży

  Megan Fox spodziewa się drugiego dziecka - poinformował rzecznik byłej gwiazdy serii "Transformers".

 • Aktorka latem ubiegłego roku nieoczekiwanie oznajmiła, że jej małżeństwo z gwiazdorem "Beverly Hills 90210", Brianem Austinem Greenem (42 l.), niestety chyli się ku końcowi. Para pobrała się w 2010(...) spodziewa się trzeciego dziecka! I nie są to plotki wyssane  z palca... Aktorka pojawiła się 11 kwietnia na imprezie. Pod obcisłą sukienką można się dopatrzyć wyraźnie zaokrąglonego brzucha! Jako że...

 • Megan Fox matką?

  Megan Fox pragnie zostać matką. Aktorka odkłada jednak marzenia o macierzyństwie na czas, gdy będzie mogła sobie na to pozwolić finansowo.

 • Oni rozstali się w 2015 roku!

  ...jednak mają na ten temat swoje teorie. Kolorowa prasa donosiła, że Brian Austin Green (42 l.) miał podobno problem z zaakceptowaniem faktu, iż jego ukochana robi większą karierę od niego. A przecież(...) dłuższego czasu przechodził kryzys. W mediach krążyły nawet plotki, że para próbowała go ratować nagrywając sekstaśmy. Niestety, to poświęcenie nie odniosło zamierzonego skutku. Wierzbicka...

 • Freddie Mercury: Wciąż niezapomniany

  Charyzmatyczny frontman porywający tłumy i jeden z najwybitniejszych wokalistów w historii - zmarły dokładnie 20 lat temu (24 listopada 1991 roku) Freddie Mercury wciąż budzi wielkie emocje. W rocznicę śmierci wspominamy także dwa legendarne występy na Wembley: z Queen (sprzed 25 lat) oraz charytatywny koncert pamięci Mercury'ego z udziałem wielu sław.

Zdjęcia na temat: brian austin green plotki