• Informacje na temat:

  brian austin green zdjęcia

Artykuły na temat: brian austin green zdjęcia
 • Megan Fox (29 l.) i Brian Austin Green (42 l.) chyba na dobre zażegnali kryzys!

 • Włamują się do domów celebrytów

  "Bling Ring" w reżyserii Sofii Coppoli, inspirowany prawdziwą historią film o grupie nastolatków, którzy włamują się do domów celebrytów z Hollywood, trafi w piątek, 21 czerwca, do kin w Polsce. W obsadzie są m.in. Emma Watson i muzyk Gavin Rossdale, lider grupy Bush.

 • Megan Fox i Brian Austin Green z synami w sklepie

  Paparazzi czają się w naprawdę różnych miejscach. Przekonali się ostatnio o tym Megan Fox (32 l.) i Brian Austin Green (45 l.), którym zrobiono zdjęcia z ukrycia, gdy robili zakupy w jednym z popularnych marketów. Aktorzy zabrali ze sobą swoich synów, Bodhiego, Noaha oraz najmłodszego, Journeya. Trzeba przyznać, że tworzą naprawdę uroczą rodzinkę!

 • "Beverly Hills, 90210": Brian Austin Green - człowiek, który nienawidzi sławy

  Briana Austina Greena pamiętamy głównie z dwóch powodów - roli Davida Silvera w "Beverly Hills, 90210" oraz związku z przepiękną Megan Fox. Co wyszło mu na lepsze? Tego dowiecie się z naszego tekstu, a perypetie jego bohatera możecie śledzić codziennie od poniedziałku do piątku na CBS Drama.

 • "Anger Management": Brian Austin Green wraca na szczyt?

  Od wielkiego sukcesu "Beverly Hills 90210" minęło już 20 lat. W końcu Brian Austin Green powraca na mały ekran, partnerując Charliemu Sheenowi w jego najnowszej produkcji „Anger Management”. Dla Greena jest to spełnienie marzeń. Co jeszcze wyznał? Zapraszamy do lektury wywiadu.

 • Megan Fox pokazała zdjęcie dzieci!

  Aktorka po raz pierwszy została mamą w 2012 roku - urodziła synka Noaha, którego ojcem jest jej mąż, Brian Austin Green (44 l.). Drugi syn pary, Bodhi, przyszedł na świat dwa lata później, a trzeci, Journey, w sierpniu ubiegłego roku. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 4,5 miliona osób, postanowiła właśnie pochwalić się swoimi pociechami. Zamieściła zdjęcie, na którym widzimy...

 • Megan Fox pokazała najmłodszego synka!

  Synek Megan Fox (30 l.) i Briana Austina Greena (43 l.) zadebiutował na Instagramie!

 • Megan Fox odwołała rozwód!

  Wygląda na to, że Megan Fox (29 l.) i Brian Austin Green (42 l.) zdołali uratować swoje małżeństwo!

 • "Uwielbiam seks i nie uważam tego za obraźliwe" (ZDJĘCIA!)

  Od jakiegoś już czasu chodziły pogłoski, że Brian Austin Green, chłopak gwiazdy filmu "Transformers" - Megan Fox, musi się sporo napracować, by zaspokoić swoją partnerkę.

 • Megan Fox pokazała swoje dziecko! Jest niesamowite!

  Choć Megan Fox i Brian Austin Green (42 l.) ogłosili ostatnio, że ich małżeństwo to już fikcja, nadal dzielą się zgodnie opieką nad swoimi dziećmi. Przypomnijmy, że aktorska para doczekała się dwóch pociech. Megan uwielbia chwalić się nimi w internecie. Wcale się nie dziwimy, ponieważ jej dzieci są naprawdę urocze! Do kogo są bardziej podobne?