• Informacje na temat:

  brian jones

Artykuły na temat: brian jones
 • Nowe dowody w sprawie śmierci muzyka!

  Okoliczności śmierci Briana Jonesa, byłego gitarzysty zespołu The Rolling Stones, zostaną powtórnie zbadane po 40 latach w związku z nowymi dowodami w tej sprawie.

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • "Scarlet": Kolejny komiks na ekranie

  Autorami "Scarlet" są Brian Michael Bendis, współtwórca "Jessici Jones" oraz "Powers" (serial na podstawie tego komiksu emitowany jest na PlayStation Network) i Alex Maleev. O planach stacji Bendis poinformował podczas Festiwalu ATX odbywającym się w miniony weekend w Austin. Zaznaczył również, że prace nad ewentualnym serialem są na razie we wstępnej fazie, a oficjalna informacja...

 • Eddie Van Halen: Absolutny top gitary

  Bez względu na to, czy lubimy muzyków szeregować w rankingach, świętujący dziś (26 stycznia) 60. urodziny Eddie Van Halen to jeden z najlepszych gitarzystów rockowych wszech czasów.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi na czerwiec

  ...historia o zaletach i wadach technicznych nowinek. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiada Charlie Brooker, zaś jego producentami wykonawczymi są Charlie Brooker i Annabel Jones(...) Francisco, aby poświęcić się karierze, wraca do rodzinnego miasta, gdzie dalej mieszka jej córka (Ellen Page) i były mąż Brian. Próbując uciec od kryzysu wieku średniego, do którego...

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • Netflix: Wrześniowe premiery

  ...(Charles Manson), Grey Damon (Brian Shafe), Emma Dumont (Emma Karn), Claire Holt (Tully), Chance Kelly (Ed Cutler) i Chris Sheffield (Brian Hodiak).  Crashing "Crashing" to brytyjski serial(...) w "Jessice Jones". Tym razem sam zacznie wymierzać sprawiedliwość. Premiera: 30 września. Już nie możemy się doczekać.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Nominacje do Emmy 2018: "Obsesja Eve" i triumf Sandry Oh

  ..."), Cicely Tyson ("Sposób na morderstwo"), Viola Davis ("Scandal"), Kelly Jenrette ("Opowieść podręcznej"), Cherry Jones ("Opowieść podręcznej"), Samira Wiley ("Opowieść podręcznej") Najlepszy aktor gościnny w serialu dramatycznym: F. Murray Abraham ("Homeland"), Cameron Britton ("Mindhunter"), Matthew Goode ("The Crown"), Gerald McRaney ("Tacy jesteśmy"), Ron Cephas Jones ("Tacy jesteśmy...

 • Dokładnie 3 lipca minęła 31. rocznica tragicznej śmierci Briana Jonesa, byłego gitarzysty zespołu the Rolling Stones. Z tej okazji wkrótce ma się odbyć się specyficzna aukcja. Pod młotek trafią płytki z basenu, w którym muzyk utopił się. Pomysł został skrytykowany przez Pat Andrews, dawną narzeczoną Jonesa.