• Informacje na temat:

  brian may zdjęcia

Artykuły na temat: brian may zdjęcia
 • Ivanka Trump na szczycie G20. Wszyscy patrzyli tylko na nią!

  ..., brytyjską premier Theresą May i prezydentem Turcji Tayyipem Erdoganem. W mediach od razu wybuchła dyskusja, czy córka prezydenta USA ma prawo zastępować ojca w trakcie obrad. Jednak nie tylko zachowanie(...) kokardami. Trzeba przyznać, że "druga dama USA" zaprezentowała się z klasą! @LanaLukash pic.twitter.com/fvs0EMy8z7 " additional="— Brian Klaas (@brianklaas)" date="8 lipca 2017" user="brianklaas" />

 • Brian May (Queen): Emocjonalny wieczór w Krakowie

  Gitarzysta Queen Brian May opisał swoje wrażenia z sobotniego koncertu (21 lutego) Queen + Adam Lambert w Kraków Arenie.

 • "Freddie Mercury byłby zachwycony"

  Brian May z zespołu Queen wsparł osobę kontrowersyjnego aktora Sachy Barona Cohena, który ma zagrać Freddiego Mercury'ego w biograficznym filmie o tragicznym życiu wokalisty.

 • Jackson nagrywał z Mercurym!

  Po śmierci Michaela Jacksona do sieci trafiły wcześniej niepublikowane utwory nagrane razem z inną nieżyjącą już legendą - Freddie Mercurym z grupy Queen.

 • Gwiazdy dla Mandeli

  W czwartek, 25 listopada, w Londynie odbyła się promocja fotograficznego albumu dokumentującej charytatywny koncert poświęcony byłemu prezydentowi RPA Nelsonowi Mandeli. Pieniądze zebrane w Kapsztadzie w listopadzie 2003 roku przeznaczone zostały na walkę z AIDS.

 • Queen: Mercury z taśmy

  W poniedziałek, 28 marca, w londyńskiej Brixton Academy odbył się pierwszy koncert z europejskiej trasy zreformowanej grupy Queen z Paulem Rodgersem w roli wokalisty. Podczas występu klasyczny utwór "Bohemian Rhapsody" wykonany został przy udziale głosu Freddiego Mercury'ego puszczonego z playbacku.

 • Koncert dla Freddiego Mercury&#8217ego na DVD

  Niezapomniany koncert ku pamięci Freddiego Mercury’ego, który odbył się w 20 kwietnia 1992 roku na stadionie Wembley w Londynie, zostanie wydany jako płyta DVD. Towarzyszący mu drugi dysk zawierać będzie specjalny materiał dokumentalny o tym wydarzeniu.

 • Ognista "Królowa"

  25 października odbędzie się premiera podwójnego koncertowego wydawnictwa grupy Queen, zatytułowanego "Queen On Fire - Live At The Bowl". W wersji CD i DVD zawiera materiał z występu w angielskim "M K Bowl" z czerwca 1982 roku. Na płycie DVD znajduje się blisko 50 minut niepublikowanego materiału z koncertu, a na dodatkowym dysku także nieznane wywiady z Brianem May'em i Rogerem Taylorem.

 • "Powrót Króla" triumfuje w Sieci

  "Władca Pierścieni: Powrót Króla" Petera Jacksona otrzymał aż 11 nominacji do nagród Stowarzyszenia Internetowych Krytyków Filmowych (Online Film Critics Society - OFCS). Tolkienowska adaptacja ma szanse na uzyskanie nagród m.in. dla najlepszego filmu, reżysera i scenariusza adaptowanego. Doceniono także drugoplanowe role Seana Astina i Andy'ego Serkisa, którzy u Jacksona zagrali Sama Gamgee i Golluma.

 • Świat świętuje urodziny Freddiego Mercury'ego!

  Gdyby żył, 5 września skończyłby 65 lat. Z okazji tej rocznicy cały świat świętuje pamięć Freddiego Mercury'ego, nieodżałowanego frontmana grupy Queen, uznawanego za jednego z wokalistów wszech czasów.

Wideo na temat: brian may zdjęcia
 • Martha Marcy May Marlene

  "Strach jest dobry. Dzięki niemu uświadamiamy sobie, że coś jest nie tak" --Patrick Elizabeth Olsen zagrała w filmie Seana Durkina dziewczynę, która przechodzi poważny kryzys tożsamości po tym jak uciekła z sekty. Nie może sobie poradzić z przeszłością, nie wie co czeka ją w przyszłości. Ogarnia ją lęk i trudne do zrozumienia poczucie winy. Reżyser zdobył nagrodę na tegorocznym festiwalu filmowym w Sundance, a także w Cannes. Film zaczyna się sceną, w której Martha (Elizabeth Olsen) ucieka z...

 • Pszczółka Maja. Film

  Maja to mała pszczółka o wielkim sercu i urzekającej osobowości! Urodzona w perfekcyjnie zorganizowanym społeczeństwie pszczół robotnic, Maja marzy o prawdziwej wolności oraz ekscytującym życiu pełnym zabawy i wielkich przygód. Prawda jest bowiem taka, że dla inteligentnej Mai świat jest zbyt interesującym i pozytywnie tajemniczym miejscem, by zmarnować swe życie na pracę w ulu. Nie ma drugiej takiej pszczoły jak Maja! Mająca nonkonformizm we krwi, pełna entuzjazmu pszczółka o bujnej...

 • Nasza niania jest agentem

  Opowiedziana z wielkim rozmachem, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia sensacyjna nie tylko dla najmłodszych. Szalony Jackie Chan, który pilnuje dzieci sąsiadki plus partnerujący mu Billy Ray Cyrus, ojciec uwielbianej Hanny Montany, to gwarancja doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Film w polskiej wersji językowej. Jackie Chanem gra Boba - tajnego agenta pracującego dla CIA, który postanawia rzucić pracę w wywiadzie, by rozpocząć nowe, spokojne życie z dziewczyną z sąsiedztwa Gillian...