• Informacje na temat:

  brian mcknight

Artykuły na temat: brian mcknight
 • Członkowie amerykańskiej formacji 'N Sync, którzy w zeszłym tygodniu wręczali nagrody podczas uroczystości rozdania Billboard Awards, potwierdzili wiadomość, że 8 stycznia pojawią się na ceremonii wręczenia American Music Awards, najpoważniejszych - obok Grammy - nagród amerykańskiego biznesu muzycznego.

 • Carlos Santana, Ricky Martin, B.B. King, Macy Gray i wielu innych artystów weźmie udział w nagraniu płyty "Oneness", o antyrasistowskiej wymowie. Pomysłodawcą projektu jest producent K.C. Porter, najbardziej znany ze współpracy z Santaną i Martinem.

 • Gwiazdy lat 80. w reality show

  W jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych pod koniec sierpnia pojawi się nowe reality show na wzór "Idola", w którym w roli uczestników wystąpią nieco już zapomniane gwiazdy z lat 80., jak m.in. Michael Bolton, Cyndi Lauper, Richard Marx i Dionne Warwick. Wokaliści będą śpiewać w duetach z nieznanymi wykonawcami.

 • Justin Timberlake: Płyta jesienią

  Justin Timberlake, członek amerykańskiej grupy 'N Sync i do niedawna życiowy partner Britney Spears, bardzo intensywnie wykorzystuje chwilową przerwę w działalności zespołu. Prace nad jego solowym albumem powoli dobiegają końca i wszystko wskazuje na to, że płyta pojawi się na sklepowych półkach jesienią.

 • Oświecona Alanis Morisette

  Alanis Morisette, popularna kanadyjska wokalistka, postanowiła odkryć w sobie nowe duchowe siły. Piosenkarka wzięła udział w nowym programie telewizyjnym "Music In High Places", przedstawiającym gwiazdy muzyki, które zgadzają się odbyć egzotyczne podróże i podzielić później swymi duchowymi wrażeniami.

 • Ray Charles: Pożegnalny hołd

  Gwiazdy muzyki pop wystąpią na koncercie poświęconym pamięci zmarłego 10 czerwca 2004 roku króla soulu Raya Charlesa. Pieniądze uzyskane z charytatywnego występu zostaną przeznaczone na Ray Charles Performing Arts Center w Atlancie.

 • Dochodzący do siebie po ciężkiej chorobie Luther Vandross nie pojawi się w teledysku do piosenki "Dance With My Father", promującym płytę o takim samym tytule. Wideo będzie jednak naszpikowane mnóstwem gwiazd, wśród których znajdą się m.in. Beyonce Knowles, Stevie Wonder, Celine Dion i Whitney Houston.

 • Tsunami: Fala pomocy

  Od tragicznego trzęsienia ziemi i tsunami w południowo-wschodniej Azji mijają kolejne tygodnie, a pomoc od kolejnych osób ze środowiska muzyki i filmu wciąż napływa do poszkodowanych. Najczęstszym pomysłem są charytatywne nagrania angażujące wielkie gwiazdy.

 • Elton John inspiracją So Solid Crew

  Elton John współpracował już z wieloma artystami, ale mimo wszystko jednak zaproponowany mu niedawno duet wyróżniałby się spośród innych. Swoją chęć współpracy ze słynnym gwiazdorem pop zasugerował bowiem MC Harvey, jeden z członków kontrowersyjnej angielskiej grupy So Solid Crew.

 • Alicia Keys: Grammy w malignie

  Alicia Keys ma na koncie kilkanaście milionów sprzedanych płyt i pięć nagród Grammy za debiutancki album "Songs In A Minor". Młoda wokalistka nie liczyła na tak wiele statuetek, a na dodatek na uroczystość ich wręczenia poszła z wysoką gorączką, co dodatkowo spotęgowało w niej poczucie surrealizmu całej sytuacji.

Wideo na temat: brian mcknight
 • Nasza niania jest agentem

  Opowiedziana z wielkim rozmachem, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia sensacyjna nie tylko dla najmłodszych. Szalony Jackie Chan, który pilnuje dzieci sąsiadki plus partnerujący mu Billy Ray Cyrus, ojciec uwielbianej Hanny Montany, to gwarancja doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Film w polskiej wersji językowej. Jackie Chanem gra Boba - tajnego agenta pracującego dla CIA, który postanawia rzucić pracę w wywiadzie, by rozpocząć nowe, spokojne życie z dziewczyną z sąsiedztwa Gillian...

 • Namiętność

  Opowieść o śmiertelnej walce o władzę między dwiema kobietami w świecie międzynarodowego biznesu. Christine (Rachel McAdams) ma w sobie naturalną elegancję i posiada zdolność łatwego wchodzenia w relacje z tymi, którzy mają pieniądze i władzę. Jej protegowana, niewinna, urocza, łatwo wykorzystywana Isabelle (Noomi Rapace) ma głowę pełną ciekawych idei, które szefowa bez skrupułów kradnie. Christine odkrywa w sobie przyjemność sprawowania kontroli nad młodszą kobietą i wprowadza ją coraz...

 • Drive Hard

  Simon Keller (John Cusack) to amerykański złodziej, który przyjeżdża do Australii, planując skok na bank. By go jednak wykonać, potrzebuje wspólnika, który pokieruje autem. Zamiast zwerbować kogoś z przestępczego półświatka jego uwagę zwraca były kierowca rajdowy, Roberts (Thomas Jane), obecnie pracujący jako instruktor jazdy. Keller zapisuje się na naukę jazdy, a podczas pobieranej lekcji dokonuje zuchwałego napadu na bank. W rezultacie Roberts, chcąc nie chcąc, zostaje wspólnikiem...